Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

real food weeknights

892 results for “real food weeknights”

90 Second Garlic & Olive Oil Quinoa Microwavable Pouch - 8oz - Good & Gather™

Two Cheese Pizza Lunch Kit - 4.1oz - Good & Gather™

$2.29($0.56/ounce)

Hot Pockets Barbacoa Beef High Protein Frozen Sandwich - 6.75oz​

$2.49

Frozen Chicken Thai Basil Spring Rolls - 10oz/5ct - Good & Gather™

Good & GatherOnly at target
4.4(652)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Katie's Fiori Marinara Pasta Bake - 24oz

$11.99
reg $13.49
Sale
4(35)
Loved for: fresh ingredients
SNAP EBT eligible

Nestle Hot Pockets Premium Pepperoni Frozen Pizza - 12ct/54oz

$14.99

Real Good Gluten Free General Tso's Chicken Bowl - 9oz: No Added Sugar, Grain-Free

Disney Foodles Peeled Apples, Cheese & Crackers Crunch Pak - 3.85oz

Stouffer's Cheddar Cheese Potato Bacon Bake Meals - 10oz: No Added Sugar

$3.59($0.36/ounce)

Sponsored

Lean Cuisine Signature Spinach & Mushroom Pizza Personal Pizza Meals - 6.1oz: High Protein, No Artificial Colors

Legendary Foods Protein Rolls Collection

$9.00
reg $9.99
Sale
When purchased online

Chicken Pot Pie - 30oz - Good & Gather

$13.99($0.47/ounce)
4.1(47)
Loved for: flaky crust
SNAP EBT eligible

Quick Bites Pepper Jack Cheese, Dried Sweetened Cranberries & Sea-Salted Roasted Almonds - 4.5oz/3ct  - Good & Gather™

Blue Zones Kitchen Gluten Free Burrito Bowl - 9oz: Vegan

PuraVida Frozen Disney KidsLife Classic Mac - 6.5oz

$4.99

Healthy Choice Simply Blackened Chicken Alfredo - 9.5oz

$3.59

MiLa Frozen Soup Dumplings - Pork - 8.8oz/10ct

$6.99($0.79/ounce)
4.6(4444)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.