Target New ArrivalsHalloweenChristmasGift IdeasClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

red salsa

212 results for “red salsa”

Siete Casera Mild Salsa Roja - 10.5oz

$4.79($0.46/ounce)

Las Palmas Enchilada Sauce - 10 oz

$1.89($0.19/ounce)

Ortega Original Thick & Smooth Medium Taco Sauce - 16oz

$3.59($0.22/ounce)

Mild Heat Restaurant Style Salsa - 16oz - Good & Gather™

$3.19($0.20/ounce)

Organic Mild Roasted Restaurant Style Salsa 16oz - Good & Gather™

$3.19($0.20/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(534)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Medium Serrano Pepper Salsa - 16oz - Good & Gather™

$4.59($0.29/ounce)

Pace Mild Chunky Salsa - 24oz: Gluten-Free, No Added Sugar, Vegan

$3.99($0.17/ounce)
4.7(650)
Loved for: chunky texture
SNAP EBT eligible

Recommendations for you

Skip to next section

Sponsored

MATEO'S Gourmet Medium Salsa - 16oz

$4.99($0.31/ounce)
4.7(209)
Loved for: fresh flavor
SNAP EBT eligible

Old El Paso Red Enchilada Sauce Mild 10oz: Low Fat, Gluten-Free, Vegan

Medium Heat Restaurant Style Salsa - 16oz - Good & Gather™

$3.19($0.20/ounce)

Tostitos Restaurant Style Salsa Dip - 15.5oz: Medium Spice Level

$4.29($0.28/ounce)
Buy 3 for $10 snacks, salsas & dips
+ 1 deal
4.6(880)
Loved for: Great Flavor
SNAP EBT eligible

Mild Restaurant-Style Salsa 24oz - Good & Gather™

$4.49($0.19/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(259)
Loved for: restaurant quality
SNAP EBT eligible

Mild Roasted Salsa Verde 16oz - Good & Gather™

$3.19($0.20/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.1(338)
SNAP EBT eligible

Herdez Salsa Verde 16oz: Mild Spice

$2.89($0.18/ounce)
4.4(878)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Hot Fire Roasted Pepper and Habanero Salsa - 16oz - Good & Gather™

$3.19($0.20/ounce)
Skip to next section

Sponsored

Pace Chunky Salsa Medium - 24oz: Gluten-Free, Vegan, No Added Sugar

$3.99($0.17/ounce)
4.7(849)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Organic Medium Thick & Chunky Salsa 16oz - Good & Gather™

$3.19($0.20/ounce)

Tostitos Chunky Salsa Medium - 15.5oz Dip

$4.29($0.28/ounce)
Buy 3 for $10 snacks, salsas & dips
+ 1 deal
4.7(1242)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Siete Red Enchilada Sauce - 15oz

$4.99($0.33/ounce)
4.7(116)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Queso Blanco 15oz - Good & Gather™

$3.39($0.23/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(1468)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Tostitos Chunky Salsa Mild Dip - 15.5oz

$4.29($0.28/ounce)
Buy 3 for $10 snacks, salsas & dips
+ 1 deal
4.7(1224)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Mexican-Inspired Birria Cooking Sauce - 12 fl oz - Good & Gather™

$2.99($0.25/fluid ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(260)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.