Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

roasted chicken slices

281 results for “roasted chicken slices”

Marie Callender's Chicken Pot Pie - 4ct/40oz

$9.99($0.25/ounce)
reg $11.49
Sale
4.2(4843)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

True Story Single Serve Deli Turkey Snack - 1.25oz

$1.99($1.59/ounce)

Genoa Salami, Pepper Jack Cheese, Dried Mango, Dark Chocolate Chunks - 3oz - Good & Gather

$2.79($0.93/ounce)

Perdue Air Fryer Roasted Chicken Wings - Frozen - 22oz

$9.99($0.45/ounce)
4.2(241)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Lower Sodium Uncured Honey Ham Ultra-Thin Deli Slices - 16oz - Good & Gather™

Sliced Uncured Genoa Salami - 5oz - Good & Gather™

Prime Fresh Delicatessen Sliced Pepperoni - 7oz

$3.89($0.56/ounce)
4.8(111)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Just Bare Original Roasted Bite - 19.2oz

$10.99
Just BareNew at target
4.7(314)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Perdue Lightly Breaded Chicken Breast Chunks - Frozen - 22oz

$8.99($0.41/ounce)
4.4(307)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Prime Fresh Hard Salami Slices - 7oz

$3.89($0.56/ounce)
4.6(599)
Loved for: fresh taste
SNAP EBT eligible

Breaded Chicken Patties - Frozen - 26oz - Good & Gather™

$5.99($0.23/ounce)
4.4(388)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Penne Alfredo Pasta with Cajun Chicken - 17oz - Good & Gather™

$8.99($0.53/ounce)

Sponsored

Grilled Teriyaki Chicken Thighs 12oz - Good & Gather™

$6.79($0.57/ounce)
4.1(82)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Tyson Grilled Chicken Bites - Frozen - 20oz

$8.99($0.45/ounce)
4.7(40)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Uncured Honey Ham - 16oz - Good & Gather™

$6.29($0.39/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(453)
Loved for: moist and tender
SNAP EBT eligible

Perdue Thin Sliced Antibiotic Free Chicken Breast - 0.85-1.6lbs - price per lb

$8.46 max price($5.29/lb)
Final price will be based on weight.

Marie Callender's Chicken Pot Pie - 15oz

$3.29($0.22/ounce)

Kevin's Natural Foods Korean BBQ-Style Chicken - 16oz

$10.49($0.66/ounce)
4(1380)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Aidells Chicken & Apple Smoked Chicken Sausage - 12oz/4ct

$5.99($0.50/ounce)
4.3(701)
Loved for: flavorful sausage
SNAP EBT eligible

Hillshire Farm Thin Sliced Roast Beef - 7oz

$4.59($0.66/ounce)

Hormel Turkey Pepperoni Slices - 5oz

$4.69($0.94/ounce)
4.6(782)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Pepperoni, Gouda Cheese Cubes, Green Olives - 3oz - Good & Gather™

$2.79($0.93/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(342)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.