Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

sliced chicken breast

227 results for “sliced chicken breast”

All Natural Chicken Wings - Frozen - 48oz - Good & Gather™

$10.19($0.21/ounce)

Perdue Powered High Protein Chicken Strip - Frozen - 20oz

$8.99
PerdueNew at target
4.7(184)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Tyson Stuffed Chicken Entrée Cordon Bleu - Frozen - 10oz

4.3(19)
Loved for: quick meal solution
SNAP EBT eligible

Premium White Chunk Chicken in Water - 5oz - Good & Gather™

$1.39($0.28/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(505)
Loved for: versatile for meals
SNAP EBT eligible

Applegate Naturals Family Size Chicken Nuggets - Frozen - 16oz

$12.69($0.79/ounce)
4.3(211)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Nature Raised Farms Chicken Nuggets - 28oz

$10.99
NatureRaised FarmsNew at target
4.3(177)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Boar's Head Sliced Rotisserie Chicken - 8oz

$8.99($1.12/ounce)

P.F. Chang's Tempura Sesame Chicken - 18oz

$7.59($0.42/ounce)

Tyson Honey Battered Breast Tenders - - 25.5oz

$6.99($0.27/ounce)
4.4(830)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Kevin's Natural Foods Korean BBQ-Style Chicken - 16oz

$10.49($0.66/ounce)
4(1380)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Sponsored

Perdue Boneless & Skinless Antibiotic Free Chicken Thigh Filets - 1.4-2.2lbs - price per lb

$8.78 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Custom Made Meals Raised without Antibiotics Fresh Dill Pickle Chicken Bites - 16oz

$8.99
was $9.99
New lower price

Fully Cooked Chicken Nuggets - Frozen - 29oz - Good & Gather™

$5.99($0.21/ounce)

Kevin's Natural Foods Roasted Garlic Chicken - 16oz

$10.49
4(1380)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Perdue Ground Chicken Breast - 1lb

$4.99
PerdueNew at target
5(4)
SNAP EBT eligible

Tyson Garlic and Herb Chicken Breast Filet - 12oz

$5.99($0.50/ounce)

Kevin's Cilantro Lime Chicken - 16oz

$10.49($0.66/ounce)
4(1380)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

All Natural Italian-Style Chicken Meatballs - Frozen - 20oz - Good & Gather™

$6.99($0.35/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(277)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

No Antibiotics Ever Popcorn Chicken - Frozen - 25.5oz - Good & Gather™

$7.99($0.31/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(1055)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Perdue Harvestland Boneless Skinless Chicken Breasts - - 36oz: Seasoned

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.