Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

sliced mild jalapeno

208 results for “sliced mild jalapeno”

Grillo’s Pickles Hot Chips – 16oz

$5.29($0.33/fluid ounce)

Columbus Entertaining Meat Tray - 12oz: Cured

Vlasic Bread & Butter Pickle Chips - 24 fl oz

$3.39($0.14/fluid ounce)
4(423)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Redondo's Mo'ono Sweet Portuguese Mild Sausage - 5oz: Made with Pork

Redondo's Lisboa Portuguese Mild Sausage - 10oz: Made With Pork

$4.69($0.47/ounce)
was $4.99
New lower price

Columbus Secchi Salame - 4.5oz: Cured

$8.99($2.00/ounce)

Farmer's Fridge Pesto Chicken Salad Wrap - 8.50oz

$8.49($1.00/ounce)

Sponsored

Famous Dave's Spicy Dill Pickle Chips - 24 fl oz

$4.89($0.20/fluid ounce)

Bachan's Garlic Dipping Sauce - 15.5oz

$7.39($0.48/ounce)

Clyde's MinneSalsa Mild Salsa - 16oz

$5.79($0.36/ounce)

Boar's Head Squeeze Deli Dressing - 8.5oz

Stonefire Garlic Naan Dippers - 7.05 oz

$4.59
StonefireNew at target
5(1)
SNAP EBT eligible

SuckerPunch Gourmet Spicy Dill Pickles - 3.4 fl oz

$1.79($0.53/fluid ounce)

Santitas Salsa Mild Jar Dip - 15.5oz

$2.99($0.19/ounce)

Mt. Olive Sandwich Stuffers Dill Pickles - 16 fl oz: Gluten-Free

$2.99($0.19/fluid ounce)
4.7(785)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Sartori Jalapeno Ranch Cheese Bites - 4.5oz

$3.99
was $5.99
New lower price
SartoriNew at target
3.6(5)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.