Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

smoked ham hocks

210 results for “smoked ham hocks”

Hillshire Farm Lit'l Smokies Smoked Sausage - 14oz

$4.49($0.32/ounce)

Fresh USDA Choice Angus Petite Sirloin Steak - price per lb - Good & Gather™

Frozen Pork Soup Dumplings - 6oz/6ct - Good & Gather™

Good & GatherOnly at target
4.1(1318)
Loved for: flavorful filling
SNAP EBT eligible

Boursin Garlic and Fine Herbs Gourmet Cheese - 5.3oz

$5.79($1.11/ounce)
4.8(762)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Lower Sodium Uncured Honey Ham Ultra-Thin Deli Slices - 16oz - Good & Gather™

Sliced Honey Ham - 0.5lbs - Market Pantry™

Seasoned Pulled Pork in Bourbon Barbecue Sauce - 16oz - Good & Gather™

$7.99($0.50/ounce)

True Story All Natural Diced Pancetta - 4oz

$5.99

Shredded Mozzarella & Provolone Cheese - 8oz - Good & Gather: Smoked

$1.99($0.25/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(32294)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Farmer John Classic Bacon - 12oz: Pork

$6.19($0.52/ounce)
4.5(85)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Fresh Teriyaki Beef Sirloin Strips - 16oz - Good & Gather™

Cage-Free Hard-Cooked Eggs - 9.3oz/6ct - Good & Gather™

$4.49($0.48/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(857)
Loved for: convenient
SNAP EBT eligible

Fresh Garlic & Herb Seasoned Pork Tenderloin - 1-1.5lbs - price per lb - Good & Gather™

$7.49 max price($4.99/lb)
Final price will be based on weight.

Maple Bourbon Bacon Chopped Salad Kit - 12.8oz - Good & Gather™

$3.89($0.30/ounce)

Three Cheese Chicken Meatballs - 12oz - Good & Gather™

$6.79($0.57/ounce)

Honey Pumpkin Goat Cheese Ravioli - 9oz - Good & Gather™

$4.99($0.55/ounce)
Good & GatherNew at target
4.2(206)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Fresh Baby Dutch Red Potatoes - 24oz - Good & Gather™

Snack Pitted Green Olives with Rosemary and Thyme - 1.05 oz - Good & Gather™

Eckrich Turkey Skinless Smoked Sausage - 12oz

$3.69
4.6(301)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.