Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

smoked snack sticks

936 results for “smoked snack sticks”

Cheetos Jalapeno Cheddar Snacks - 8.5oz

$4.79($0.56/ounce)
Buy 2 for $9 Cheetos snacks
+ 1 deal
4.7(1667)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Santitas White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Preservatives

Frito-Lay Lay's Mix Potato Chips Variety Pack - 18ct/18oz

$8.99
reg $11.99
Sale

Ruffles Original Flavor Ridged Potato Chips - 8.5oz: Gluten-Free

Hippeas Groovy White Cheddar Puffs - 4oz: Certified Gluten-Free, Vegan

$3.49($0.87/ounce)

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips - 2.625oz

$2.79($1.06/ounce)
4.7(3200)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Ruffles Cheddar Sour Cream Potato Chips - 2.25oz

$2.79($1.24/ounce)
4.7(2889)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Lay's Classic Party Size Potato Chips - 13oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

$5.19($0.40/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal

Sponsored

Takis Rolled Mini Fuego Tortilla Chips - 30.75oz/25ct

$11.99($0.39/ounce)
reg $15.19
Sale
4.6(1766)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Party Size Snacks - 15oz

$6.69($0.45/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(1845)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Stacy's Simply Naked Pita Chips

$7.99
4.6(1402)
Loved for: great with dips
SNAP EBT eligible

Funyuns Onion Flavored Rings Regular Party Size Chips - 8.25oz

$6.69($0.81/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.6(234)
Loved for: nostalgic taste
SNAP EBT eligible

Dot's Homestyle Pretzels Snack Variety Pack -18oz/18ct: Original, Honey Mustard

Grab & Go Favorites Multipack Snacks - 12.5oz/18ct: Original, Honey Mustard, White Cheddar

Drizzilicious Rice Cake S'mores - 0.74oz

$0.99
4.6(202)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.