snakcs for school
360 results
for “snacks for school”$7.19($0.73/ounce)
$2.19($0.40/ounce)
Buy 3 for $6 select Pringles chips
$8.49($0.77/ounce)
Buy 1, get 1 50% off select Annie's snacks
$2.19($0.42/ounce)
Buy 3 for $6 select Pringles chips
$3.49($0.48/ounce)
Buy 2 for $6 Quaker rice cakes
$2.19($0.40/ounce)
Buy 3 for $6 select Pringles chips
$3.49($0.78/ounce)
Buy 2 for $6 Quaker rice cakes
$8.99($0.50/ounce)
reg $10.99
Sale
$3.49($0.54/ounce)
Buy 2 for $6 Quaker rice cakes
$4.19($5.99/ounce)
$8.39($0.93/ounce)
$8.99($0.50/ounce)
reg $10.99
Sale
Sponsored
$3.99($0.32/ounce)
Buy 2 for $7 Cheez-It snacks
$9.89($0.77/ounce)
$5.89($0.49/ounce)
was $6.49
New lower price
$8.99($0.63/ounce)
reg $10.99
Sale
$14.39($0.53/ounce)
$8.99($0.50/ounce)
reg $10.99
Sale
Sponsored
$9.99($0.66/ounce)
Select items on sale
$8.99($0.53/ounce)
reg $10.99
Sale