Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

sweet snack variety pack

304 results for “sweet snack variety pack”

Chips Ahoy! Mini Original Fudgy Chocolate Chip Cookies - 8oz

Variety Pack Muffins - 16oz/4ct - Favorite Day™

$5.49($0.34/ounce)
Favorite DayOnly at target
4.4(178)
SNAP EBT eligible

Oreo Handi Snacks Cookie Sticks 'N Creme Dip Snack Packs - 10oz/10ct

$6.19

Frito Lay Snacks Puffed & Popped Mixed Variety Pack - 27.125oz/35ct

Lorna Doone Shortbread Cookies Snack Packs - 10oz/10ct

$6.19($0.62/ounce)
4.8(634)
Loved for: buttery flavor
SNAP EBT eligible

Cheez-It Baked Snack Crackers Variety Pack - 12ct: Cheddar, White Cheddar, Monterey Jack

$7.29($0.60/ounce)

Oreo Double Stuf Zero Sugar Chocolate Sandwich Cookies - 10.3oz

Popcorners Variety Pack - 15ct/9.375oz

$8.99($0.96/ounce)
reg $10.99
Sale

Sponsored

Oreo Zero Sugar Chocolate Sandwich Cookies - 8oz

4.5(578)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Teddy Grahams Chocolatey Chip ' Snacks - 10oz: Whole Grain

$4.29($0.43/ounce)
4.4(283)
Loved for: Nostalgic Taste
SNAP EBT eligible

Little Debbie Oatmeal Creme Pies

$3.19 - $5.49
4.7(1814)
Loved for: nostalgic flavor
SNAP EBT eligible

ALLERGY SMART Gluten Free Birthday Cake Mini Cookies Family Pack - 7.05oz/10ct

$4.99
reg $7.49
Sale

Frito-Lay Doritos Mix Variety Pack - 18oz/18ct

$8.99($0.50/ounce)
reg $10.99
Sale

KIND Zero Added Sugar Raspberry Vanilla Cashew Bars - 6.2oz/5ct

KIND Zero Added Sugar Peanut Butter Dark Chocolate Bars - 6.2oz/5ct

$7.29
4.6(2844)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Kellogg's Snacks Paw Patrol Cinnamon Graham Cracker Snacks Multipack - 12.7oz/12ct

$7.29($0.57/ounce)

ALLERGY SMART Gluten Free Chocolate Chip Mini Cookies Family Pack - 7.05oz/10ct

$4.99
reg $7.49
Sale

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.