Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

warm food

1,000+ results for “warm food”

Goya Gluten Free Ripe Plantains - 11oz: No Added Sugar

$4.59($0.42/ounce)

Pitaya Foods Organic Pineapple & Blue Coconut Swirl Smoothie Bowl - 8 fl oz

$3.99($0.50/fluid ounce)
Pitaya Foods
4.6(333)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Mama Mancini's Beef Meatball - 24oz

Birds Eye Veggie Made Cheddar Mac & Cheese - 10oz

$3.39($0.34/ounce)

Three Bridges Ham and Gruyere Egg Bites - 2pk/4oz

$3.99($0.87/ounce)
4.6(116)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

SUMM! Sesame Ginger Chicken Gyoza Dumplings - 8.8oz

$5.99
SUMM!New at target
4.7(66)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Maruchan Yakisoba Chicken Flavor Noodles - 4oz

$1.39($0.35/ounce)

Maya Kaimal Organic Vegan Everyday Dal Red Lentils with Butternut Squash and Coconut - 10oz

$4.69($0.47/ounce)
was $4.99
New lower price

MUSH Chocolate Brownie 15g Protein Overnight Oats - 5.5oz

$2.49

Sponsored

Kraft Power Mac White Cheddar Mac and Cheese - 7.3oz

Bibigo Frozen Spicy Chicken & Vegetable Crispy Dumpling Bites - 7.7oz

$3.99($0.52/ounce)

Birds Eye Shoestring Zucchini Fries - 12oz

$3.99($0.33/ounce)

Velveeta Shells & Cheese Original Mac and Cheese Cups Easy Microwavable Dinner with 2% Milk - 8.76oz/4ct

Kraft Restaurant Edition Monterey Jack Caramelized Onion Mac and Cheese Pasta - 9.5oz

MUSH Peanut Butter Gluten Free Overnight Oats - 5.5oz

$2.49($0.45/ounce)

Foster Farms Orange Breaded Chicken - 24oz

$8.99($0.37/ounce)

Bibigo Korean Curry Rice Bowl - 8.66oz

Idahoan Gluten Free Loaded Baked Flavored Mashed Potatoes - 4oz

$1.49
was $1.69
New lower price

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.