weight loss bars
266 results for “weight loss bars”
$14.44($0.74/ounce)
reg $16.99
Clearance
$6.39($1.00/ounce)
$22.49
$6.39($1.00/ounce)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible
$6.39($1.00/ounce)
$22.49
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
$31.99($2.67/count)
Loved for: delicious flavor
Recommendations for you
- $10.49($1.43/ounce)was $11.69 New lower price4.5 out of 5 stars with 364 ratings
- $16.49($0.90/ounce)reg $17.49 Sale4.5 out of 5 stars with 229 ratings
Sponsored
$8.49($1.00/ounce)
$5.86($0.84/ounce)
reg $6.89
Clearance
$9.49($1.07/ounce)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible
$8.07($1.04/ounce)
reg $9.49
Clearance
SNAP EBT eligible
$11.49($1.38/ounce)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible
$10.99($1.30/ounce)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible
Related deals
- $2.89Buy 1 get 1 25% off meat sticks & protein bars3.8 out of 5 stars with 24 ratings
- $2.49Buy 1 get 1 25% off meat sticks & protein bars3.2 out of 5 stars with 23 ratings
- $2.89Buy 1 get 1 25% off meat sticks & protein bars3.8 out of 5 stars with 43 ratings
- $2.49Buy 1 get 1 25% off meat sticks & protein bars3.6 out of 5 stars with 26 ratings
- $11.99 - $19.69Select items on sale4.5 out of 5 stars with 553 ratings
- $8.79($0.97/ounce)reg $9.29 Sale4.5 out of 5 stars with 466 ratings
- $2.49Buy 1 get 1 25% off meat sticks & protein bars4.3 out of 5 stars with 26 ratings
- $8.79($0.84/ounce)reg $9.59 Sale3.6 out of 5 stars with 18 ratings
- $8.79($1.19/ounce)reg $10.49 Sale4.6 out of 5 stars with 167 ratings
- $8.79($0.84/ounce)reg $9.29 Sale3.8 out of 5 stars with 95 ratings
- $3.69Buy 2 for $6 Nature Valley snack bars3.8 out of 5 stars with 67 ratings
- $8.79($0.91/ounce)reg $9.29 Sale4.5 out of 5 stars with 460 ratings
- $8.79($0.97/ounce)reg $9.29 Sale4.6 out of 5 stars with 342 ratings
- $7.29($0.97/ounce)reg $8.19 Sale4.6 out of 5 stars with 78 ratings
- $8.79($0.84/ounce)reg $9.29 Sale3.8 out of 5 stars with 167 ratings
- $8.79($0.97/ounce)reg $9.59 Sale4.5 out of 5 stars with 170 ratings
- $8.79($0.97/ounce)reg $9.29 Sale4.4 out of 5 stars with 110 ratings
Sponsored
$8.66($0.60/ounce)
reg $10.19
Clearance
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible
$6.79($0.80/ounce)
reg $7.99
Clearance
$11.47($0.68/ounce)
reg $13.49
Clearance
SNAP EBT eligible
$12.69($0.53/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$18.99($0.90/ounce)
SNAP EBT eligible
Sponsored