Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

wheat crackers snack

484 results for “wheat crackers snack”

Ka-Me Original Rice Crackers - 3.5oz

$2.79($0.80/ounce)

Asturi Bruschettini Classico Virgin Olive Oil Crackers - 4.23oz

Colombina Mantequilla Crakenas Tacos - 11.43oz - 4ct

Organic White Cheddar Puffs Multipack - 12ct - Good & Gather™

$5.99($1.00/ounce)

Cranberry Oat Phyllo Crisps - 2.8oz - Good & Gather™

$4.49($1.60/ounce)

Colombina Crakeñas Saltín Integral - 13.5oz

$1.99($0.15/ounce)

Fig and Olive Mini Artisanal Crisps - 5.3oz - Good & Gather™

$4.29($0.81/ounce)

Raisin and Rosemary Mini Artisanal Crisps - 5.3oz - Good & Gather™

$4.29($0.81/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(32)
Loved for: versatile pairing options
SNAP EBT eligible

Apple Cinnamon Phyllo Crisps - 2.8oz - Good & Gather™

$4.49($1.60/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(51)
Loved for: light and airy texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Manischewitz No Salt Matzo Crackers 10oz

$3.59($0.36/ounce)

Asturi Bruschettini Rosemary and Olive Oil Crackers - 4.23oz

Mini Pretzel Twists - 16oz - Good & Gather™

$2.59
4.6(555)
Loved for: good value
SNAP EBT eligible

Lotte Choco Pie Original - 5.93oz

$2.99($0.43/ounce)

La Unica Crackers - 12oz

$4.99($0.42/ounce)
4.9(67)
SNAP EBT eligible

Club Minis Cinnamon Sugar - 11oz: No High Fructose Corn Syrup

$3.99($0.36/ounce)
4.2(48)
Loved for: addictive flavor
SNAP EBT eligible

Stonefire Everything Crisps - 6oz: Allspice Flavor

$3.99($0.67/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.