Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

wide pasta

214 results for “wide pasta”

Mama DePandi Lasagna - 22oz

$13.99

Totino's Cheese Pizza Ramen Noodles Cup - 2.12oz

$1.99($0.94/ounce)

A-SHA Hello Kitty Noodles - 6pk / 20.1oz: Scallion Flavor

$9.99($0.50/ounce)
4.2(97)
Loved for: chewy texture
SNAP EBT eligible

Kraft Original Mac and Cheese Cups Easy Microwavable Dinner- 8.2oz/4ct, 4pk.

$9.48($0.58/ounce)
Value Bundle
$9.98 when purchased separately

Sponsored

Banza Gluten Free Chickpea Elbows - 8oz

$3.39($0.42/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.