Return-to-School
243 results
$5.29($0.29/ounce)
Select items on sale
Buy 2 for $9 on select General Mills breakfast cereals on select items
$5.99($0.37/ounce)
Save 20% on select Annie's organic biscuits & rolls
$19.19($0.67/ounce)
$3.19($0.47/ounce)
$7.49($0.18/ounce)
$3.79($0.63/ounce)
Buy 1, get 1 50% off select Annie's pasta dishes
$5.29($0.29/ounce)
Select items on sale
Buy 2 for $9 on select General Mills breakfast cereals on select items
$5.79($0.28/ounce)
Select items on sale
Buy 2 for $9 on select General Mills breakfast cereals on select items
$13.59($0.48/ounce)
$3.29($0.72/ounce)
$6.99($0.18/ounce)
reg $7.49
Sale
$5.29($0.22/ounce)
Select items on sale
Buy 2 for $9 on select General Mills breakfast cereals on select items
$1.99($0.80/ounce)
Buy 1, get 1 50% off select Annie's snacks
$4.69($0.63/ounce)
Buy 1, get 1 50% off select Annie's snacks
$5.79($0.83/ounce)
Buy 1, get 1 50% off select Annie's snacks
$4.29($0.60/ounce)
Buy 2 for $7 select Nature Valley snack bars
$2.19($0.20/ounce)
$5.29($0.28/ounce)
$2.99($0.60/ounce)
Buy 2 for $5 on select fruit snacks
Trending Return-to-School
- $3.79 - $5.79Select items on saleBuy 2 for $9 on select General Mills breakfast cereals on select items4.7 out of 5 stars with 14225 ratings
- $3.79 - $7.19Select items on saleBuy 2 for $9 on select General Mills breakfast cereals on select items4.8 out of 5 stars with 7111 ratings
- $3.79 - $7.19Select items on saleBuy 2 for $9 on select General Mills breakfast cereals on select items4.7 out of 5 stars with 3933 ratings
- $1.59($0.27/ounce)Buy 1, get 1 50% off select Annie's pasta dishes4.6 out of 5 stars with 1864 ratings
- $3.29($0.37/ounce)Buy 2 for $5 select Nature Valley bars & biscuits4.6 out of 5 stars with 4942 ratings
- $5.29($0.72/ounce)Buy 2 for $9 on select General Mills breakfast cereals4.7 out of 5 stars with 94 ratings
- $5.29($0.35/ounce)Buy 2 for $9 on select General Mills breakfast cereals4.6 out of 5 stars with 697 ratings
- $5.29($0.54/ounce)Buy 2 for $9 on select General Mills breakfast cereals4.6 out of 5 stars with 46 ratings
- $3.29($0.46/ounce)Buy 2 for $5 select Nature Valley bars & biscuits4.8 out of 5 stars with 1851 ratings
- $1.59($0.27/ounce)Buy 1, get 1 50% off select Annie's pasta dishes4.4 out of 5 stars with 196 ratings
- $2.99($0.50/ounce)Buy 1, get 1 50% off select Annie's pasta dishes4.5 out of 5 stars with 327 ratings
- $2.99($0.50/ounce)Buy 1, get 1 50% off select Annie's pasta dishes4.5 out of 5 stars with 337 ratings
- $3.29($0.49/ounce)Buy 2 for $5 select Nature Valley bars & biscuits4.7 out of 5 stars with 1707 ratings