Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

black bean pasta

225 results for “black bean pasta”

Banza Gluten Free Brown Rice Penne Pasta - 10oz

$3.59($0.36/ounce)
4.9(136)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

immi Creamy 'Chicken' Plant Based Ramen Packet - 2.6oz

$3.79($1.46/ounce)
4.6(194)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible

Chef Boyardee Protein Beef Ravioli - 15oz

$1.99

Carbe Diem Foods Spaghetti Pasta - 12oz

$3.99($0.33/ounce)

Bush's Reduced Sodium Black Beans - 15oz: Fat Free, Gluten-Free, Plant-Based

$1.49($0.10/ounce)
was $1.59
New lower price

Rana Italian Sausage Ravioli - 10oz

$5.69($0.57/ounce)
4.3(111)
Loved for: quick meal option
SNAP EBT eligible

Pearled Farro - 16oz - Good & Gather™

$5.99($0.37/ounce)
4.7(19)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

A-Sha Hello Kitty Spicy Cup Noodle Soup -  2.29oz

$3.00($1.31/ounce)

Bush's Blackeye Peas - 15.8oz

$1.49($0.09/ounce)
was $1.59
New lower price
4.4(129)
SNAP EBT eligible

Sun Noodle Miso - 13.5oz: 15g Protein

Suddenly Salad Greek Pasta Salad - 7.5oz

$2.49($0.33/ounce)
was $2.79
New lower price

Sturdy Sauce High Protein Marinara Pasta Sauce - 17oz

$11.99($0.71/ounce)

Sponsored

Macaroni and Cheese Spirals - 5.5oz - Market Pantry

$0.69($0.13/ounce)

Nasoya Gluten Free Vegan Zero Spaghetti Shaped Shirataki - 8oz

Foods Mama Cups Vegetable Noodles - 2.47oz

$1.19($0.48/ounce)

Frozen Cheese Ravioli in Fun Shapes - 9oz - Good & Gather™

$3.59($0.40/ounce)

Rummo Rigatoni Pasta - 16oz

$3.89($0.24/ounce)

Bush's Black Beans - 15oz: Low Fat, Gluten-Free, No Added Sugar

$1.49($0.10/ounce)
was $1.59
New lower price

Siete Vegan Refried Black Beans - 16oz

$2.69($0.17/ounce)

Somos Mexican Black Beans - 10oz: Certified Gluten-Free, Plant-Based

Casserole Dried Black Beans - 16oz

$1.49

MiLa Black Pepper Beef Rice Bowl – 9.5oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.