Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

capellini pasta

292 results for “capellini pasta”

Goodles Hot Shot Jackpot Twirly Noodles - 5.25oz

$3.19
GoodlesNew at target
4.6(130)
SNAP EBT eligible

Goodles Cheddar Weather Twirly Noodles - 5.25oz

$2.99
GoodlesNew at target
4.6(142)
SNAP EBT eligible

Gluten Free Red Lentil Rotini - 8oz - Good & Gather™

$2.99($0.37/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(333)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible

Brami Italian Rotelle Protein Pasta -12oz

$3.49
BramiNew at target
5(1)
SNAP EBT eligible

DeLallo Italian Potato Gnocchi - 16oz

$2.99
4.5(391)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Pot-Size Thin Spaghetti - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(188)
SNAP EBT eligible

Gluten Free Penne - 12oz - Good & Gather: No Artificial Flavors, No Preservatives

Rana Spinach & Ricotta Ravioli - 10oz: All, No Preservatives

$5.69($0.57/ounce)
4.6(894)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Banza Wheat Protein Rotini Pasta - 12oz

Barilla Gluten Free Oven Ready Lasagna Pasta - 10oz

$2.89($0.29/ounce)
4.5(186)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Rana 5 Cheese Tortellini - 20oz

$8.49($0.42/ounce)
4.7(1057)
SNAP EBT eligible

Barilla Oven Ready Lasagna Pasta - 9oz

$2.69($0.30/ounce)
4.3(228)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Sponsored

Buitoni Spinach & Ricotta Ravioli Pasta - 20oz

$7.99
4.3(16)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Barilla Medium Shells Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)

DeLallo Gluten Free Italian Mini Gnocchi - 12oz

$5.49($0.46/ounce)
4.3(119)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Goodles Twist My Parm Cup Pasta - 2.2oz

$1.99
GoodlesNew at target
SNAP EBT eligible

Knorr Pasta Sides Fusili with Cheddar Broccoli - 4.3oz: No Added MSG, No Artificial Flavors, No Preservatives

Rana Mushroom Ravioli - 10oz

$5.69($0.57/ounce)
4.6(221)
Loved for: flavorful filling
SNAP EBT eligible

Barilla Gluten Free Fettuccine Pasta - 12oz

$2.89($0.24/ounce)
4.6(156)
Loved for: versatile recipes
SNAP EBT eligible

Kraft Mac and Cheese 5.5oz Super Mario Brothers Shaped + 5.5oz Spongebob Shaped

$2.26
Value Bundle
$2.38 when purchased separately

Banza Wheat Protein Elbows Pasta - 12oz

Goodles Shella Good Aged White Cheddar Protein Mac and Cheese Cup - 2.1oz

Banza Wheat Protein Penne Pasta - 12oz

$3.59

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.