Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chicken pita

323 results for “chicken pita”

Tyson Mini Dino Chicken Nuggets Cup - Frozen - 5.3oz

$3.99
TysonNew at target
4.4(143)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Sukhi's Indian Chicken Tikka Masala Samosa Appetizer Snack with Cilantro Chutney Dipping Sauce - 10oz

$7.49($0.75/ounce)
reg $8.49
Sale

No Antibiotics Ever Air Chilled Boneless Skinless Chicken Thighs - 0.75-1.90lbs- price per lb - Good & Gather™

$9.48 max price($4.99/lb)
Final price will be based on weight.

Fresh Organic Boneless & Skinless Air Chilled Chicken Thighs - 0.6-1.5lbs - price per lb - Good & Gather™

$8.99 max price($5.99/lb)
Final price will be based on weight.

kevin's foods Gluten Free Size Teriyaki Chicken - 28oz: Dairy-Free, Soy-Free

$14.99($0.54/ounce)

Feel Good Foods Gluten Free Chicken Soup Dumplings - 6oz: No Artificial Flavors, Colors or Preservatives

Grilled Chicken Breast Strips - 12oz - Good & Gather™

$6.79($0.57/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(2112)
Loved for: flavorful chicken
SNAP EBT eligible

Just Bare Family Pack Bites - 36oz

$14.99
Just BareNew at target
5(5)
SNAP EBT eligible

No Antibiotics Ever Popcorn Chicken - Frozen - 25.5oz - Good & Gather™

$7.99($0.31/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(1054)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Premium White Chunk Chicken in Water - 10oz - Good & Gather™

$2.49($0.25/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(684)
Loved for: convenient for quick meals
SNAP EBT eligible

All Natural Chicken Wings - Frozen - 48oz - Good & Gather™

$10.19($0.21/ounce)

Sponsored

Just Bare Original Roasted Bite - 19.2oz

$10.99
Just BareNew at target
4.7(314)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Wow Bao BBQ Chicken Mini Buns - 8oz/8ct

True Story Organic Thick Cut Oven Roasted Chicken Breast - 6oz

$6.99($1.17/ounce)

Tyson Protein Cups Garlic & Herb Chicken Bites - Frozen - 5.2oz

$3.99

Mighty Spark Food Co. Asian Style Ground Chicken - 16oz

Tyson Honey BBQ Chicken Strips - Frozen - 25oz

$8.99($0.36/ounce)

Perdue Chicken Plus Panko Breaded Dino Chicken Nuggets - - 22oz

$7.49($0.34/ounce)
4.7(753)
Loved for: hidden veggies
SNAP EBT eligible

Tyson Grilled Chicken Tenders - Frozen - 20oz

$8.99($0.45/ounce)

Yummy Dino Buddies Chicken Breast Nuggets - - 35oz

$9.19($0.26/ounce)
4.6(639)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Tyson Protein Cup BBQ Chicken Bites - Frozen - 5.3oz

$3.99
TysonNew at target
4.2(125)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.