Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chinese lo mein

202 results for “chinese lo mein”

Annie Chun's Pad Thai Noodle Bowl - 8.53oz

$3.19($0.37/ounce)

Tai Pei Shrimp Fried Rice - 9oz

$3.69

Fly By Jing Xtra Crunchy Sichuan Chili Crisp Vegan Extra Crunchy Hot Sauce - 6oz

$11.49($1.92/ounce)

Heinz Flavor Tour Thai Inspired Sweet Chili Sauce - 10 fl oz

$4.29($0.43/fluid ounce)
4.6(983)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

JFC Shrimp Gyoza - 7.6oz

$5.49($0.72/ounce)
4.7(3)
SNAP EBT eligible

NOH Chinese Sweet + Sour Wet Sauce - 14.5 fl oz

Goya Chicken Empanadas - 4pk

$8.29

A-SHA Hello Kitty Noodles - 6pk / 20.1oz: Scallion Flavor

$9.99($0.50/ounce)
4.2(97)
Loved for: chewy texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.