Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

dessert pizza

572 results for “dessert pizza”

Kellogg's Snacks Scooby-Doo! Cinnamon Baked Graham Cracker Snacks Multipack - 12oz/12ct

NABISCO Classic Mix Cookies and Crackers Variety Pack - 20oz/20ct

Animal Crackers - 10oz - Market Pantry

$1.69($0.17/ounce)
Market PantryOnly at target
4.6(1532)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Chips Ahoy! Mini Original Fudgy Chocolate Chip Cookies - 8oz

Oreo Gluten Free Chocolate Sandwich Cookies - 12.08oz

$5.39($0.45/ounce)
Buy 2 for $9 Oreo cookies
4.5(9309)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Teddy Grahams Chocolate ' Snacks - 10oz: Whole Grain

$4.29($0.43/ounce)
4.7(651)
Loved for: cute bear shape
SNAP EBT eligible

Honey Maid Graham Handi-Snacks Crackers 'N S'mores Flavored Dip Snack Packs - 10.5oz/10ct

Oreo Minis Chocolate Sandwich Cookies - 8oz

$3.19($0.40/ounce)
4.8(1941)
Loved for: bite-sized convenience
SNAP EBT eligible

Oreo Zero Sugar Chocolate Sandwich Cookies - 8oz

4.5(576)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Mother's Circus Animal Cookies

$3.99 - $7.39

NABISCO Cookie Variety Pack -16.36oz/10ct

$6.19($0.38/ounce)
4.7(139)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Harry Potter Treacle Tarts Candy Cookie Bar - 18oz

$5.99

Biscoff Sandwich Vanilla Cream Cookies - 5.43oz/14ct

$2.89($0.54/ounce)

Newtons Soft & Fruit Chewy Fig Cookie Bars - 10oz: Whole Grain

$4.29($0.43/ounce)
4.7(808)
Loved for: soft texture
SNAP EBT eligible

Oreo Loaded Chocolate Sandwich Cookies - 13.37oz

$5.39($0.40/ounce)
Buy 2 for $9 Oreo cookies
4.6(415)
Loved for: rich cream filling
SNAP EBT eligible

Biscoff Airline Size XL Cookies Snack Packs - 8.8oz/10ct

$3.19($0.36/ounce)

Mother’s Cookies Chocolatey Dynamite Dinosaurs Bag - 9oz

$3.99($0.44/ounce)

Annie's Graham Sandwiches Smores - 8oz

Sponsored

Powered by AI

Guests also ask:

The kit includes pre-measured components for a sweet pizza: graham cracker crust mix, confectioners’ sugar, rainbow sprinkles, mini marshmallows, chocolate melts, and pretzel rods. It also provides a shopping list for additional optional toppings.

The kit lists wheat and soy as ingredients and states it is manufactured in a facility that also processes nuts, sesame seeds, soy, and gluten.

You’ll need simple kitchen items: a small mixing bowl, microwave-safe bowls, a microwave, a spoon, and 1/4 cup of hot water to get started.

The kits promote STEAM learning with activities like fractions and stop-motion animation, include engaging educational activities and a recipe book, and are positioned for family activities, birthday parties, and classroom projects.

Kits include easy-to-follow, illustrated instructions with color-coded ingredients and provide a QR code that links to a guided video lesson from the kit’s head baker.

Get top deals, latest trends, and more.