Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

dessert pizza

571 results for “dessert pizza”

Oreo Lemon Creme Sandwich Cookies Family Size - 18.71oz

$5.39($0.29/ounce)
Buy 2 for $9 Oreo cookies
4.6(771)
Loved for: refreshing lemon flavor
SNAP EBT eligible

Chunk Nibble S'mores Sweet & Salty Snack Clusters - 4.25oz

$4.99
reg $5.49
Sale
4.7(123)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Loacker Quadratini Dark Chocolate Wafer Cookies - 8.82oz

$4.49($0.51/ounce)

Oreo Double Stuf Zero Sugar Chocolate Sandwich Cookies - 10.3oz

Chips Ahoy! Original Crunchy Gluten Free Chocolate Chip Cookies - 9.31oz

$5.29($0.57/ounce)

Meiji Cookies Chocorooms Chocolate - 5oz

$4.29
4.8(1193)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Oreo Fall Treats Trick or Treat Halloween Cookies Snack Variety Pack - 18oz/20ct

$10.19($0.57/ounce)

Mother's Cookies Circus Animals - 10oz/10ct

$6.29
4.8(90)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Back to Nature Cookies Chocolate Chunk - 7.5oz

$4.79
Back to NatureNew at target
4.4(323)
SNAP EBT eligible

MUDDY BITES Milk Chocolate Waffle Cone Snacks - 4.25oz

$5.49
MUDDY BITESNew at target
4.5(69)
Loved for: crunchy cone
SNAP EBT eligible

Sponsored

Little Debbie Nutty Buddy Creme Pies - 16.91oz/6ct

$5.49($0.32/ounce)

Teddy Grahams Chocolatey Chip ' Snacks - 10oz: Whole Grain

$4.29($0.43/ounce)
4.4(283)
Loved for: Nostalgic Taste
SNAP EBT eligible

Oreo Limited Edition Firecracker Pop Sandwich Cookies - 11.46oz

Simple Mills Cookies Sweet Mmms Cocoa Crunch - 4oz

$5.29
4.6(442)
Loved for: rich cocoa flavor
SNAP EBT eligible

Bauducco Chocolate & Vanilla Wafers To-Go Tub - 28.2oz

$8.29($0.29/ounce)
reg $9.19
Sale

Back to Nature Peanut Butter Creme Sandwich Cookies - 8.25oz

$4.79
Back to NatureNew at target
4.8(265)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Mother's Cookies Chocolate Dinosaurs - 10oz/10ct

$6.29
4.6(102)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Sponsored

Powered by AI

Guests also ask:

The kit includes pre-measured components for a sweet pizza: graham cracker crust mix, confectioners’ sugar, rainbow sprinkles, mini marshmallows, chocolate melts, and pretzel rods. It also provides a shopping list for additional optional toppings.

The kit lists wheat and soy as ingredients and states it is manufactured in a facility that also processes nuts, sesame seeds, soy, and gluten.

You’ll need simple kitchen items: a small mixing bowl, microwave-safe bowls, a microwave, a spoon, and 1/4 cup of hot water to get started.

The kits promote STEAM learning with activities like fractions and stop-motion animation, include engaging educational activities and a recipe book, and are positioned for family activities, birthday parties, and classroom projects.

Kits include easy-to-follow, illustrated instructions with color-coded ingredients and provide a QR code that links to a guided video lesson from the kit’s head baker.

Get top deals, latest trends, and more.