Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

diced chicken

236 results for “diced chicken”

Perdue Bone-In Chicken Thighs - 1.9-2.42lbs - price per lb

$4.82 max price($1.99/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson Honey Battered Breast Tenders - - 25.5oz

$6.99($0.27/ounce)
4.4(830)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Little Spoon Chicken Maple Sausage Bites - 9.8oz

$9.99
Little SpoonNew at target
4.8(85)
SNAP EBT eligible

Perdue Simply Smart Organics Gluten Free Breaded Chicken Breast Tenders - - 22oz

$10.59($0.48/ounce)

Organic Air Chilled Boneless Skinless Chicken Breast - 0.75-1.90lbs - price per lb - Good & Gather™

$13.28 max price($6.99/lb)
Final price will be based on weight.

Nature Raised Farms Chicken Nuggets - 28oz

$10.99
NatureRaised FarmsNew at target
4.3(175)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Nature Raised Farms Lightly Breaded Chicken Strip - 22oz

$10.99
NatureRaised FarmsNew at target
4.3(199)
Loved for: juicy texture
SNAP EBT eligible

Tyson Grilled Chicken Bites Cup - Frozen - 5.2oz

$3.99
TysonNew at target
4.3(135)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Aidells Korean BBQ Chicken Meatball - 12oz

$5.99
AidellsNew at target
5(3)
SNAP EBT eligible

Crispy Breaded Chicken Breast Filets - 10oz - Good & Gather™

Tyson Simple Ingredients Boneless Chicken Bites - Frozen - 20oz

$8.99($0.45/ounce)
4.2(298)
Loved for: real chicken
SNAP EBT eligible

No Antibiotics Ever Boneless & Skinless Chicken Breast Tenderloins - Frozen - 40oz - Good & Gather™

$7.49($0.19/ounce)
reg $9.19
Sale

Sponsored

No Antibiotics Ever Popcorn Chicken - Frozen - 25.5oz - Good & Gather™

$7.99($0.31/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(1054)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Fresh All Natural Boneless & Skinless Thin Sliced Chicken Breast Value - price per lb - Good & Gather™

$8.98 max price($4.49/lb)
Final price will be based on weight.

Perdue Boneless & Skinless Antibiotic Free Chicken Thigh Filets - 1.4-2.2lbs - price per lb

$8.78 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson Simple Chicken Nugget - Frozen - 22oz

$8.99
TysonNew at target
4(203)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Nature Raised Farms Lightly Breaded Chicken Bite - 22oz

Perdue Harvestland Organic Boneless Skinless Chicken Thighs - 1-2 lb - price per lb

$8.57 max price($5.99/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson Buffalo Style Chicken Strips - Frozen - 25oz

$8.99($0.36/ounce)

Tyson Cheesy Popcorn Chicken - Frozen - 25oz

$6.99($0.28/ounce)
4.3(36)
Loved for: convenient cooking
SNAP EBT eligible

Popcorn Chicken - Frozen - 24oz - Good & Gather™

$7.99($0.33/ounce)
4.2(185)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

All Natural Chicken Wings - Frozen - 48oz - Good & Gather™

$10.19($0.21/ounce)

No Antibiotics Ever Dinosaur Shaped Frozen Chicken Nuggets - 29oz - Good & Gather™

$5.99($0.21/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.