Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

dinosaur pasta

340 results for “dinosaur pasta”

Goodles Protein Pasta Coiled Again - 8oz

Signature Bucatini - 16oz - Good & Gather™

$2.39($0.15/ounce)
4.9(40)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Barilla Gluten Free Penne Pasta - 12oz

$2.89($0.24/ounce)
4.6(618)
Loved for: best gluten-free option
SNAP EBT eligible

Riff Sesame Ginger Noodle - 6.7oz

$6.99
RiffNew at target
4.8(17)
SNAP EBT eligible

Rana Spinach & Ricotta Ravioli - 10oz: All, No Preservatives

$5.69($0.57/ounce)
4.6(893)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Rana Mozzarella Cheese Ravioli - 20oz

$8.49($0.42/ounce)
4.5(368)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

DeLallo Italian Potato Gnocchi - 16oz

$2.99
4.5(391)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Barilla Protein+ Cellentani Pasta - 14.5oz

$2.99($0.21/ounce)
4.8(671)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Banza Gluten Free Chickpea Penne - 8oz: Certified Vegan

$3.59($0.45/ounce)
4.7(960)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Barilla Elbow Macaroni Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)

Suddenly Salad Classic - 7.75oz

$2.69($0.35/ounce)

Sponsored

Rana Mushroom Ravioli - 10oz

$5.69($0.57/ounce)
4.6(220)
Loved for: flavorful filling
SNAP EBT eligible

Barilla Rotini Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)
4.8(830)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Buitoni Five Cheese Tortellini Pasta - 20oz

Samyang Tangle Creamy Mushroom Pasta Bowl - 3.7oz

Four Cheese Ravioli - 20oz - Good & Gather™

$7.49($0.37/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.1(370)
SNAP EBT eligible

Barilla Gluten Free Oven Ready Lasagna Pasta - 10oz

$2.89($0.29/ounce)
4.5(186)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Honey Pumpkin Goat Cheese Ravioli - 9oz - Good & Gather™

$4.99($0.55/ounce)
Good & GatherNew at target
4.2(206)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Barilla Thin Spaghetti Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)
4.8(910)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Barilla Gluten Free Elbows Pasta - 12oz

$2.89($0.24/ounce)
4.5(284)
Loved for: excellent flavor
SNAP EBT eligible

Rao's Homemade Linguine Pasta - 16oz

$3.19($0.20/ounce)
4.8(366)
Loved for: firm texture
SNAP EBT eligible

Chef Boyardee Beef Ravioli - 15oz

$1.19($0.08/ounce)

Rao's Homemade Fusilli Pasta -  16oz

$3.19
4.9(190)
Loved for: authentic flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.