Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

dinosaur pasta

341 results for “dinosaur pasta”

Gluten Free Penne - 12oz - Good & Gather: No Artificial Flavors, No Preservatives

Kraft Mac and Cheese 5.5oz Super Mario Brothers Shaped + 5.5oz Spongebob Shaped

$2.26
Value Bundle
$2.38 when purchased separately

Gluten Free Red Lentil Rotini - 8oz - Good & Gather™

$2.99($0.37/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(333)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible

Goodles Cheddar Weather Twirly Noodles - 5.25oz

$2.99
GoodlesNew at target
4.6(142)
SNAP EBT eligible

Goodles Alfredo Heights Twirly Noodles - 5.25oz

$2.99
GoodlesNew at target
4.7(131)
SNAP EBT eligible

Pot-Size Thin Spaghetti - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(188)
SNAP EBT eligible

Barilla Ditalini Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)
4.7(217)
Loved for: versatile for recipes
SNAP EBT eligible

Frozen Cheese & Broccoli Ravioli in Fun Shapes - 9oz - Good & Gather™

$3.59($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(163)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Signature Pennoni - 16oz - Good & Gather™

$2.39($0.15/ounce)

Five Cheese Pumpkin & Maple Leaf-Shaped Ravioli - Good & Gather 9oz

Barilla Spaghetti Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)
4.8(1512)
SNAP EBT eligible

Barilla Ready Pasta Rotini - 7oz

$1.99($0.28/ounce)
4.5(342)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Sponsored

Cavattappi Pesto Pasta with Chicken - 15.8oz - Good & Gather™

$8.99($0.57/ounce)

Barilla Gluten Free Spaghetti Pasta - 12oz

$2.89($0.24/ounce)

Goodles Protein Pasta Lucky Penne - 8 oz: Added Prebiotics

Riff Creamy Parmesan Cavatappi - 6.3oz

$6.99
RiffNew at target
4.8(17)
SNAP EBT eligible

Barilla Wavy Lasagna Pasta - 16oz

$2.69($0.17/ounce)

Frozen Stuffed Mini Rigatoni in a Marinara Sauce -with Hidden Vegetables - 8oz - Good & Gather™

$3.49($0.44/ounce)

Goodles Protein Pasta Coiled Again - 8oz

Signature Bucatini - 16oz - Good & Gather™

$2.39($0.15/ounce)
4.9(40)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Barilla Gluten Free Penne Pasta - 12oz

$2.89($0.24/ounce)
4.6(618)
Loved for: best gluten-free option
SNAP EBT eligible

Riff Sesame Ginger Noodle - 6.7oz

$6.99
RiffNew at target
4.8(17)
SNAP EBT eligible

Rana Spinach & Ricotta Ravioli - 10oz: All, No Preservatives

$5.69($0.57/ounce)
4.6(893)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.