fig perserves
$4.19($0.22/ounce)
Loved for: natural ingredients
SNAP EBT eligible
$3.39($0.17/ounce)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible
$5.79($0.32/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$6.69($0.51/ounce)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
Sponsored
$4.29($0.25/ounce)
Loved for: natural ingredients
SNAP EBT eligible
Sponsored