Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

free lunch

780 results for “free lunch”

Ore-Ida Gluten Free Crispy Fries - 32oz

$4.39($0.14/ounce)
4.6(1036)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Idahoan Gluten Free Roasted Garlic Mashed Potatoes - 4oz: Wheat Free, Plant-Based

$1.59($0.40/ounce)
was $1.69
New lower price

Idahoan Gluten Free Buttery Homestyle Microwavable Mashed Potato Cups - 6oz/4ct: Wheat Free, Plant-Based

Annie's Bluey Mac and Cheese - 6oz: Sugar Free

$1.39
reg $1.59
Sale

Ore-Ida Gluten Free Crispy Crowns Seasoned Shredded Potatoes - 30oz

$4.89($0.16/ounce)
4.7(1029)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Idahoan Gluten Free Original Mashed Potatoes - 13.75oz

$2.59($0.19/ounce)
4.6(722)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Ore-Ida Gluten Free Mini Tater Tots - 28oz

$4.89($0.17/ounce)

Feel Good Foods Gluten Free Frozen Chicken Potstickers - 10oz

Idahoan Gluten Free Butter & Herb Mashed Potatoes - 4oz: Wheat Free, Plant-Based

$1.59($0.40/ounce)
was $1.69
New lower price

Idahoan Gluten Free Baby Reds Mashed Potatoes - 4.1oz: Wheat Free, Plant-Based

$1.59($0.39/ounce)
was $1.69
New lower price

Sponsored

Ore-Ida Crispy Gluten Free Hash Brown Patties - 48oz: Plant-Based

$6.29($0.13/ounce)
4.8(476)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Veggies Made Great Gluten Free Tomato Basil Frittata - 12oz/6ct

Udi's Gluten Free Frozen Lasagna with Meat Sauce - 28oz

$12.59($0.45/ounce)

Ore-Ida Gluten Free Extra Crispy Tater Tots - 28oz: Plant-Based

$4.89($0.17/ounce)
4.7(835)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Feel Good Foods Gluten Free Chicken Soup Dumplings - 6oz: No Artificial Flavors, Colors or Preservatives

Idahoan Gluten Free Four Cheese Mashed Potatoes - 4oz: Wheat Free, Plant-Based

$1.59($0.40/ounce)
was $1.69
New lower price

Sukhi's Gluten Free Butter Chicken - 15oz

$10.99($0.73/ounce)

Don Lee Farms Snack Size Gluten Free Beef Birria Tacos - 8ct/8.96oz

Idahoan Gluten Free Buttery Homestyle Mash Potatoes - 8oz: Wheat Free, Plant-Based

$2.99($0.37/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.