Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

granola bars 12 count

226 results for “granola bars 12 count”

IQBAR Chocolate Chip Peanut Butter Protein Bars - 6.4oz/4ct

$6.39($1.00/ounce)
4.7(539)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Annie'S Chocolate Chip Chewy Value Pack - 10.68oz/12ct

$8.99($0.84/ounce)
4.2(281)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Little Spoon Blueberry Muffin Baked Oat Baked Bar Kids' Snacks - 5.3oz/5ct

$5.99($1.13/ounce)

simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls - 8g Protein - 8oz

$10.19($1.27/ounce)

Nature Valley Almond Butter Biscuits - 1.35/5ct

$3.69($0.55/ounce)
4.7(1872)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Nature's Bakery Blueberry Fig Bar MINIS - 20oz/20ct

$10.99($0.55/ounce)
4.5(181)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Nature's Bakery - Blueberry - 36oz/18pk

$9.99($0.28/ounce)
reg $11.99
Sale

MadeGood Chocolate Chip Organic Granola Bites - 3.5oz: Vegan, Nut Free

88 Acres Cinnamon Maple Seed & Oat Granola Bars - 7g Protein - 8oz/5ct

Fiber One Oats & Chocolate Chewy Bars - 10ct/14.1oz: No Artificial Flavors, Low Sodium, Whole Grain

$6.99($0.50/ounce)

Atkins Gluten Free Keto Caramel Almond Clusters Whey Protein Value Pack - 7.34oz/8ct

$10.49($1.43/ounce)
was $11.69
New lower price

Double Chocolate Chunk Granola - 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(933)
Loved for: rich chocolate flavor
SNAP EBT eligible

BelVita Soft Baked Banana Bread Breakfast Bars - 8.8oz/5ct

BelVita Chocolate Breakfast Biscuits - 8.8oz/5pk

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.