lara bakes
376 results for “lara bakes”
$5.49($1.04/ounce)
reg $5.99
Sale
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$11.29($0.74/ounce)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
$3.99($0.32/ounce)
Buy 2 for $7 Cheez-It snacks
$2.69($0.22/ounce)
$3.89($0.35/ounce)
$5.99($0.37/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$3.79($0.51/ounce)
reg $4.99
Sale
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$3.89($0.73/ounce)
SNAP EBT eligible
$7.99($0.52/ounce)
Loved for: high in fiber
SNAP EBT eligible
Sponsored
$7.19($0.48/ounce)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible
$9.99
SNAP EBT eligible
$21.99($1.51/ounce)
SNAP EBT eligible
$6.19
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$9.99($0.70/ounce)
reg $10.99
Sale
SNAP EBT eligible
$8.99($1.59/ounce)
SNAP EBT eligible
$6.79($0.57/ounce)
SNAP EBT eligible
Sponsored
Trending now
- $13.99($1.14/ounce)Buy 1 get 1 40% off KIND snack bars5 out of 5 stars with 1 ratings