mac cheese sticks
405 results for “mac cheese sticks”
$1.39($0.26/ounce)
reg $1.59
Sale
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$2.99($0.50/ounce)
Loved for: gluten-free option
SNAP EBT eligible
$3.89($0.93/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$4.99($0.57/ounce)
Loved for: convenient
SNAP EBT eligible
$3.99($0.74/ounce)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
$5.99($0.25/ounce)
Select items on sale
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$3.69($0.41/ounce)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible
$4.99($0.61/ounce)
$1.39($0.19/ounce)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$2.59
was $2.99
New lower price
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
Sponsored
$2.99($0.66/ounce)
SNAP EBT eligible
$16.19($0.56/ounce)
Loved for: hidden vegetables
SNAP EBT eligible
$1.39($0.25/ounce)
reg $1.59
Sale
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible
$3.79($0.63/ounce)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$5.99($0.80/ounce)
SNAP EBT eligible
$6.29($0.17/ounce)
$4.99($0.55/ounce)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible
$7.99($2.66/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$11.19($0.70/ounce)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible
Sponsored
Trending now
- $9.39($1.57/ounce)Buy 1 get 1 25% off trick-or-treat candy bags4.3 out of 5 stars with 274 ratings
- $4.79($0.64/ounce)Buy 3 for $9 chips & snacks+ 1 deal4.5 out of 5 stars with 65 ratings
- $12.99Buy 1 get 1 25% off trick-or-treat candy bags4.3 out of 5 stars with 7 ratings
- $4.79($0.68/ounce)Buy 3 for $9 chips & snacks+ 1 deal4.7 out of 5 stars with 1889 ratings
- $4.79($0.56/ounce)Buy 3 for $9 chips & snacks+ 1 deal4.7 out of 5 stars with 2932 ratings
- $4.79($0.56/ounce)Buy 3 for $9 chips & snacks+ 1 deal4.8 out of 5 stars with 4249 ratings
- Highly rated$4.79($0.68/ounce)Buy 3 for $9 chips & snacks+ 1 deal4.4 out of 5 stars with 1176 ratings
- $4.79($0.60/ounce)Buy 3 for $9 chips & snacks+ 1 deal4.7 out of 5 stars with 3976 ratings
- $4.79($0.56/ounce)Buy 3 for $9 chips & snacks+ 1 deal4.7 out of 5 stars with 1273 ratings
- $4.79($0.56/ounce)Buy 3 for $9 chips & snacks+ 1 deal4.8 out of 5 stars with 2453 ratings
- $4.79($0.56/ounce)Buy 3 for $9 chips & snacks+ 1 deal4.7 out of 5 stars with 1673 ratings
- $4.79($0.60/ounce)Buy 3 for $9 chips & snacks+ 1 deal4.8 out of 5 stars with 1820 ratings