muffins individually wrapped
205 results for “muffins individually wrapped”
$7.59($0.47/ounce)
Loved for: nutritious ingredients
SNAP EBT eligible
$9.99($0.50/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$4.99($1.13/ounce)
reg $5.99
Sale
$3.19($0.25/ounce)
Loved for: soft texture
SNAP EBT eligible
$4.39($0.32/ounce)
SNAP EBT eligible
Sponsored
$2.49
$2.49($1.06/ounce)
$10.49
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible
$16.32($0.40/ounce)
Value Bundle
$17.18 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$2.99($0.50/ounce)
$3.59($0.29/ounce)
SNAP EBT eligible
Sponsored