Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

nuts snack packs cashews

262 results for “nuts snack packs cashews”

That's it. Apples & Mangoes Flavored Fruit Bars - 6oz/5pk

Honey Maid Graham Handi-Snacks Crackers 'N S'mores Flavored Dip Snack Packs - 10.5oz/10ct

Protein Bars Cashew Butter Chocolate - 12g Protein - 7.33oz/4ct - Good & Gather™

P3 Portable Protein Snack Pack with Dark Chocolate Nut Clusters, Turkey & Cheddar Cheese - 2oz

Heavenly Hunks Oatmeal Chocolate Chip Mini Cookie Bites Snack Pack - 14.4oz/12ct

$8.99($0.62/ounce)

Lay's Snack Pack Classic Potato Chips Multipack- 10ct/10oz: Gluten-Free

$6.19($0.62/ounce)

Goldfish Dynamic Duo Variety Pack  Colors Cheddar & Flavor Blasted Xtra Cheddar Snack Packs - 18oz/20ct

Power Up Trail Mix Protein Mix - 14 oz

$6.69($0.48/ounce)
4.7(251)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Pistachio Mixed Nuts - 14.5oz - Good & Gather™

$10.99($0.76/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(550)
Loved for: flavorful mix
SNAP EBT eligible

Lightly Salted Roasted Mixed Nuts - 9oz - Good & Gather

Good & GatherOnly at target
4.6(733)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

P3 Portable Protein Snack Pack with Turkey, Almonds & Colby Jack Cheese - 2oz

$2.29($1.15/ounce)

YumEarth Tropical Fruit Snacks - 7oz/10ct

$5.09($0.73/ounce)
reg $5.99
Sale

Frito-Lay Variety Pack Family Fun Mix - 28ct

$16.49($0.62/ounce)
Select items on sale
4.7(3010)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

KIND Zero Added Sugar Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars - 6.2oz/5ct

$7.29($1.18/ounce)

Quaker Halloween Chewy Chocolate Chip Snack Bars Minis - 13.8oz/28ct

$6.79($0.49/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.