Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

organic thigh chicken

201 results for “organic thigh chicken”

Shredded Chicken - 12oz - Good & Gather™

$6.29($0.52/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.1(1346)
Loved for: convenient for quick meals
SNAP EBT eligible

Fresh No Antibiotics Ever Bone-In Chicken Thighs - 1.4-2.2lbs - price per lb - Good & Gather™

$6.14 max price($2.79/lb)
Final price will be based on weight.

Fresh All Natural Boneless & Skinless Chicken Breast - 2.25-3.25lbs - price per lb - Good & Gather™

$12.97 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Just Bare Lightly Breaded Chicken Breast Fillets - 24oz

$10.99
4.4(332)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Organic Chicken Bone Broth - 32oz - Good & Gather™

Shredded Rotisserie Seasoned Chicken - 12oz - Good & Gather™

$6.29($0.52/ounce)
Good & GatherOnly at target
4(1510)
Loved for: convenient for quick meals
SNAP EBT eligible

Applegate Organics Chicken Strips - Frozen - 8oz

$9.59($1.20/ounce)

Perdue Simply Smart Organics Gluten Free Breaded Chicken Breast Tenders - - 22oz

$10.59($0.48/ounce)

Grilled Teriyaki Chicken Thighs 12oz - Good & Gather™

$6.79($0.57/ounce)
4.1(82)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

True Story Organic Apple & Wildflower Honey Chicken Sausage - 10oz

Fresh Organic Air Chilled Boneless & Skinless Chicken Breasts - 0.75-2.25lbs - price per lb - Good & Gather™

$15.73 max price($6.99/lb)
Final price will be based on weight.

Sponsored

Just Bare Lightly Breaded Chicken Breast Bites - Frozen - 24oz

$10.99($0.46/ounce)
4.7(851)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

No Antibiotics Ever Air Chilled Boneless Skinless Chicken Breast - 0.75-1.90lbs - price per lb. - Good & Gather™

$11.38 max price($5.99/lb)
Final price will be based on weight.

Grilled Chicken Breast Strips - 12oz - Good & Gather™

$6.79($0.57/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(2111)
Loved for: flavorful chicken
SNAP EBT eligible

No Antibiotics Ever Boneless & Skinless Chicken Breast - Frozen - 40oz - Good & Gather™

$7.49($0.19/ounce)
reg $8.69
Sale
Good & GatherOnly at target
4.1(1393)
Loved for: juicy and tender chicken
SNAP EBT eligible

Perdue Chicken Breast Tenderloins Antibiotic Free - 0.8-1.4lbs - price per lb

$5.66 max price($5.29/lb)
Final price will be based on weight.

Diced Grilled Chicken Breast Multipack - 3oz/5pk - Good & Gather™

True Story Organic Sweet Italian Chicken Sausage - 10oz

All Natural Boneless & Skinless Chicken Breast - Frozen - 64oz - Good & Gather™

$12.99($0.20/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(512)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Perdue Boneless & Skinless Antibiotic Free Chicken Breast - 1.3-2.4lbs - price per lb

$11.98 max price($4.99/lb)
Final price will be based on weight.

Applegate Farms Natural Gluten Free Tender Chicken - Frozen - 16oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.