Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

pasta mix

389 results for “pasta mix”

Goodles Twist My Parm 4pk Cups Pasta - 8.8oz

$7.79

Goodles Hot Shot Jackpot Twirly Noodles - 5.25oz

$3.19
GoodlesNew at target
4.6(130)
SNAP EBT eligible

Hamburger Helper Cheeseburger Mac Cup - 2oz

$2.39
4.4(144)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

YULU Nom Nom Udon Bold Shallot Flavor Instant Noodles Cup - 9.17oz

$3.99
4.1(119)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Nongshim Toomba Pillow pack - 4.83oz

$2.49
NongshimNew at target
5(1)
SNAP EBT eligible

YULU Nom Nom Udon Spicy Miso Flavor Instant Noodles Cup - 9.17oz

$3.99
4.3(157)
Loved for: quick meal option
SNAP EBT eligible

Riff Sesame Ginger Noodle - 6.7oz

$6.99
RiffNew at target
4.8(17)
SNAP EBT eligible

Gefen Gluten Free Brown Rice Noodle Bowl Chicken Flavor 2.25oz

Riff Creamy Parmesan Cavatappi - 6.3oz

$6.99
RiffNew at target
4.8(17)
SNAP EBT eligible

Riff Spicy Tomato Rigatoni - 6.3oz

$6.99
RiffNew at target
4.8(18)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Nongshim Toomba Multipack Noodles - 19.3oz

$5.99

Foods Mama Cups Pork Noodles - 2.47oz

$1.19($0.48/ounce)

Nong Shim Neoguri Noodles - 4.23oz

Foods Mama Cups Vegetable Noodles - 2.47oz

$1.19($0.48/ounce)

Riff Coconut Curry Noodle - 6.6oz

$6.99
RiffNew at target
SNAP EBT eligible

Frozen Cheese & Broccoli Ravioli in Fun Shapes - 9oz - Good & Gather™

$3.59($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(163)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Five Cheese Pumpkin & Maple Leaf-Shaped Ravioli - Good & Gather 9oz

Butternut Squash Ravioli - 9oz - Good & Gather™

$4.99($0.55/ounce)

Rana 5 Cheese Tortellini - 20oz

$8.49($0.42/ounce)
4.7(1057)
SNAP EBT eligible

Rana Spinach & Ricotta Ravioli - 10oz: All, No Preservatives

$5.69($0.57/ounce)
4.6(893)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Rana Chicken Mozzarella Tortelloni - 20oz

$8.49($0.42/ounce)
4.3(440)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Rana Mozzarella Cheese Ravioli - 20oz

$8.49($0.42/ounce)
4.5(368)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.