Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

box pasta

205 results for “box pasta”

Rigatoni - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(1480)
Loved for: great value
SNAP EBT eligible

Pasta Roni Angel Hair Pasta with Herbs - 4.8oz

$1.49($0.31/ounce)
was $1.69
New lower price

Angel Hair - 16oz - Good & Gather: No Artificial Flavors, Colors or Preservatives

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(1310)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Macaroni and Cheese - 7.25oz - Market Pantry

$0.69($0.10/ounce)
Market PantryOnly at target
4(560)
Loved for: affordable
SNAP EBT eligible

Rotini - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(1664)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Wide Egg Noodles - 12oz - Good & Gather™

$1.49($0.12/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(1322)
SNAP EBT eligible

Hamburger Helper Cheeseburger Macaroni Pasta Meal Kit - 6.6oz

$1.69($0.26/ounce)
was $1.89
New lower price

Kraft Original Mac and Cheese Dinner - 7.25oz

$1.19($0.16/ounce)
4.7(9665)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Recommendations for you

Skip to next section

Sponsored

Extra-Wide Yolk-free Ribbons - 12oz - Good & Gather™

$1.49($0.12/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(658)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Suddenly Salad Classic - 7.75oz

$2.69($0.35/ounce)

Penne Rigate -  Good & Gather™

$1.29 - $1.99
Good & GatherOnly at target
4.8(1629)
SNAP EBT eligible

Kraft Original Mac and Cheese Dinner - 36.25oz/5ct

$5.39($0.15/ounce)
4.7(9665)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Pasta Roni Parmesan Cheese Flavor - 5.1oz

$1.49($0.29/ounce)
was $1.69
New lower price
4.5(154)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Kraft Spongebob Shapes Mac & Cheese Dinner - 5.5oz

$1.19($0.22/ounce)
4.6(623)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Cheese Tortellini - 20oz - Good & Gather™

$7.49($0.37/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(643)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Suddenly Salad Herb and Garlic Pasta Salad - 7.5oz

$1.99
4.5(31)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible
Skip to next section

Sponsored

Farfalle - 16oz - Good & Gather™

$1.59($0.10/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(1501)
Loved for: great value
SNAP EBT eligible

Honey Pumpkin Goat Cheese Ravioli - 9oz - Good & Gather™

$4.99($0.55/ounce)
Good & GatherNew at target
4.2(206)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Rana Spinach & Ricotta Ravioli - 10oz: All, No Preservatives

$5.69($0.57/ounce)
4.6(893)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Rao's Homemade Penne Rigate Pasta -  16oz

$3.19
4.8(316)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Goodles Alfredo Heights Twirly Noodles - 5.25oz

$2.99
GoodlesNew at target
4.7(131)
SNAP EBT eligible

Nongshim Toomba Pillow pack - 4.83oz

$2.49
NongshimNew at target
5(1)
SNAP EBT eligible

Brami Italian Protein Radiatori Pasta - 12oz

$3.49($0.29/ounce)
4.7(780)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Rana Chicken Mozzarella Tortelloni - 20oz

$8.49($0.42/ounce)
4.3(440)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.