Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

quakers bars

59 results for “quakers bars”

Quaker Cookies & Cream Chewy Protein Granola Bars - 7oz/5ct: 10g Protein Per Serving

$4.99($0.71/ounce)

Quaker Chewy 3 Flavor Variety Pack Granola Bars - 15.2oz/18ct

Quaker Chewy Chocolate Chip Granola Bars - 25.2oz/30ct

$7.99($0.32/ounce)
4.6(4332)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Quaker Chewy Dipps Peanut Butter Granola Bars - 14.8oz/14ct

$4.99($0.34/ounce)
4.5(447)
Loved for: convenient snack
SNAP EBT eligible

Quaker Chocolate Pretzel Protein Bars - 10g Protein - 7oz/5ct

Quaker Chewy Caramel Chocolate Chip Protein Bars - 5g Protein - 5.6oz/5ct

Sponsored

Quaker Chewy Maple & Brown Sugar Protein Bars - 5g Protein - 5.6oz/5ct

Quaker Halloween Chewy Chocolate Chip Snack Bars Minis - 13.8oz/28ct

$6.79($0.49/ounce)

Quaker Chewy Peanut Butter Chocolate Chip Granola Bars - 15.2oz/18ct

$4.99($0.33/ounce)

Quaker White Cheddar Gluten Free Large Rice Cakes - 5.5oz: Whole Grain

Quaker Chocolate Gluten Free Large Rice Cakes - 7.23oz: Whole Grain

Quaker Simply Granola Regular, Oats, Honey, Almond - 24.1oz: Whole Grain, No Artificial Flavors

$5.59($0.23/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.