ready to eat pasta
$1.59($0.13/ounce)
$1.59($0.22/ounce)
Buy 5 for $5 Kraft mac & cheese
$9.39($0.52/ounce)
Value Bundle
$9.87 when purchased separately
$8.59($0.24/ounce)
$6.26($0.52/ounce)
Value Bundle
$6.58 when purchased separately
$1.39($0.26/ounce)
reg $1.59
Sale
$1.39($0.23/ounce)
reg $1.59
Sale
$1.39($0.23/ounce)
reg $1.59
Sale
$3.99($0.44/ounce)
was $4.99
New lower price
$1.59($0.27/ounce)
$1.39($0.25/ounce)
Buy 5 for $5 Kraft mac & cheese on select items
$10.44($0.69/ounce)
Value Bundle
$10.98 when purchased separately
Highly rated
$12.69($0.15/ounce)
$2.79($0.47/ounce)
reg $4.59
Sale
$9.39($0.52/ounce)
Value Bundle
$9.87 when purchased separately
$5.99($0.50/ounce)
Sponsored
$5.49($0.57/ounce)
$6.26($0.52/ounce)
Value Bundle
$6.58 when purchased separately
Sponsored