Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

sabritas cacahuates

201 results for “sabritas cacahuates”

Del Real Carnitas - 12oz: Gluten-Free, No Preservatives

$8.99($0.75/ounce)
4.6(285)
Loved for: authentic flavor
SNAP EBT eligible

V&V Supremo Queso Chihuahua Quesadilla Cheese - 7.06oz

Babybel Variety Pack Cheeses - 14.1oz/20ct

$11.39($0.81/ounce)
4.7(148)
Loved for: variety of flavors
SNAP EBT eligible

Hot Diced Jalapenos 4oz - Market Pantry™

$0.99($0.25/ounce)
was $1.19
New lower price
Market PantryOnly at target
4.6(209)
Loved for: convenient for dips
SNAP EBT eligible

Siete Al Pastor Seasoning - 1oz: Garlic, Sea Salt

$2.59($2.59/ounce)

Sauz Cracked Pepper and Parmesan Tomato Sauce - 25oz

$6.99($0.28/ounce)
reg $7.99
Sale
SauzOnly at target
4.6(1354)
SNAP EBT eligible

Kooshy Mambo Italiano Garlic Parmesan Sourdough Croutons - 5oz

$4.49($0.90/ounce)
4.8(56)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Siete Poblano Rice Seasoning - 1oz

$2.29
SieteNew at target
SNAP EBT eligible

Heyday Canning Co Saucy Enchilada Black Beans - 15oz

Fishwife Tinned Seafood Co Mussels in Basil Pesto - 4.2oz

Goya Frozen Disco Grandes Para Empanadas - 20oz/10ct

$4.19($0.21/ounce)

Sponsored

Sabra Olive Tapenade Hummus - 8oz

$3.29
4.5(75)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Del Real Foods Barbacoa - 12oz: Gluten-Free, No Preservatives

Mexican-Inspired Birria Cooking Sauce - 12 fl oz - Good & Gather™

$2.99($0.25/fluid ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(260)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Chosen Foods 100% Pure Avocado Oil Spray - 13.5oz

$13.29($0.98/ounce)
4.6(48)
Loved for: healthy alternative
SNAP EBT eligible

Guerrero Taco Size Soft Riquisimas Flour Tortillas - 24ct/35oz

Good Foods Avocado Mash

$4.99 - $9.49
Good FoodsNew at target
4.4(611)

100% Organic Spanish Extra Virgin Olive Oil - 16.9fl oz - Good & Gather™

$7.79($0.46/fluid ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(240)
Loved for: robust flavor
SNAP EBT eligible

Cleveland Kitchen Classic Sauerkraut - 16oz

$5.29($0.33/ounce)

Classic Hummus & Pretzels Cup - 4.53oz - Good & Gather™

$2.29($0.51/ounce)

Hormel Herdez Taqueria Sauce Avocado Cilantro - 9oz: Mild Spice Level

Smash Kitchen 100% Pure Avocado Oil - 16.9 fl oz

$10.16
reg $11.29
Sale

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.