Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

sabritas cacahuates

201 results for “sabritas cacahuates”

Yucatan Authentic Protein Squeeze Guacamole - 12oz

$7.99

Good Foods Chunky Guacamole - 8oz/4ct

$4.49($0.56/ounce)
reg $4.99
Sale

Good Foods Chunky Guacamole - 7oz

$4.99($0.71/ounce)
Good FoodsNew at target
4.3(601)
SNAP EBT eligible

Smallvocados Mini Hass Avocados - 6ct - Good & Gather™

$3.99($0.18/ounce)

Hass Avocados - 4ct - Good & Gather™

$2.99($0.75/count)
Good & GatherOnly at target
4.1(5747)
SNAP EBT eligible

Sabritas Turbos Flamas Snacks - 10oz

Homestyle Guacamole - 10oz - Good & Gather™

Recommendations for you

Skip to next section

Sponsored

Classic Guacamole - 10oz - Good & Gather™

Siete Chili Lime Seasoning - 4.3oz

$5.69
SieteNew at target
5(4)
SNAP EBT eligible

Sabra Roasted Red Pepper Hummus - 8oz

$3.29
4.5(522)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sabra Classic Hummus - 8oz

$3.29
4.5(426)
Loved for: smooth texture
SNAP EBT eligible

Mild Diced Green Chiles - 4oz - Market Pantry™

$0.99($0.25/ounce)
was $1.19
New lower price
Market PantryOnly at target
4.7(863)
Loved for: good value
SNAP EBT eligible

Avocado Toast Chopped Salad Kit - 13.85oz - Good & Gather

$3.89($0.28/ounce)
Skip to next section

Sponsored

Avocado Ranch Chopped Salad Kit - 12.8oz - Good & Gather™

$3.89($0.30/ounce)

Siete Mild Taco Seasoning - 1.31oz: Garlic, Chili Pepper, Cumin

Sabra Roasted Garlic Hummus - 8oz

$3.29
4.7(393)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Avocado Oil Cooking Spray - 5oz - Good & Gather™

$3.89($0.78/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(867)
Loved for: affordable
SNAP EBT eligible

Cacique Ranchero Queso Fresco Cheese - 10oz: All

$2.99($0.30/ounce)
4.7(939)
Loved for: fresh quality
SNAP EBT eligible

Cacique Pork Chorizo - 9oz

$1.79($0.20/ounce)
4.2(683)
Loved for: flavorful seasoning
SNAP EBT eligible

Siete Gluten Free Chicken Fajita Seasoning - 1oz

$2.59($2.59/ounce)
4.5(161)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Siete Mexican Rice Seasoning - 1.03oz

$2.29
SieteNew at target
5(2)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.