Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

sesame pretzels

1,000+ results for “sesame pretzels”

Drizzilicious Strawberry Chocolatey Drizzled Mini Rice Cake - 4oz

$3.79

Dot's Homestyle Pretzels BBQ Twists - 16oz

Lay's Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips - 7.75oz: No Artificial Flavors

Lay's Salt & Vinegar Flavored Potato Chips - 7.75oz

Cheetos Simply White Cheddar Puffs Snacks - 6oz: Gluten-Free, No Artificial Colors, No Artificial Flavors

Hippeas Groovy White Cheddar Puffs - 4oz: Certified Gluten-Free, Vegan

$3.49($0.87/ounce)

Kindling Sea Salt Protein Pretzels Snacks Bag - 7oz

$6.49
KindlingNew at target
4.2(947)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Sweet Cajun Trail Mix - 11oz - Good & Gather™

$3.99($0.36/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(1748)
Loved for: healthy snack
SNAP EBT eligible

Fritos Original Corn Chips - 9.25oz

4.7(1632)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Santitas White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Preservatives

Sponsored

Snack Factory Original Pretzel Crisps - 14oz

$5.59($0.40/ounce)

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips - 10oz/10ct

$6.19($0.62/ounce)

Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks - 8oz

$4.79($0.60/ounce)
Buy 2 for $9 Cheetos snacks
+ 1 deal
4.7(3962)
Loved for: cheesy flavor
SNAP EBT eligible

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips - 9.25oz

4.8(12897)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs Snack Multipack - 5oz/10pk

$6.99($1.40/ounce)

Utz Sourdough Specials Pretzels - 16oz: Tree Nut Free

$3.49($0.22/ounce)
4.6(188)
Loved for: excellent crunch
SNAP EBT eligible

Lay's Snack Pack Classic Potato Chips Multipack- 10ct/10oz: Gluten-Free

$6.19($0.62/ounce)

Utz Honey Wheat Braided Twists Pretzels - 14oz: Tree Nut Free

$3.49($0.25/ounce)
4.7(162)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.