Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

ships free

1,000+ results for “chips free”

Nestle Toll House Semi-Sweet Mini Chocolate Morsels, Chocolate Chips, Gluten Free - 20oz

$9.19($0.46/ounce)

HERR'S Honey Cheese Curls - 7.5oz: Gluten-Free

$3.59
4.6(190)
Loved for: great texture
SNAP EBT eligible

Lieber's Multi Grain Rice Cakes - 3.1oz: Wheat Free

$2.49($0.80/ounce)

Zapp's New Orleans Kettle Style Voodoo Potato Chips - 8oz

$2.69($0.34/ounce)
4.7(595)
Loved for: great crunch
SNAP EBT eligible

Chifles Plantain Chips Original Snack Pack - 12oz: Gluten-Free, Vegan

Jays Original Potato Chips - 8oz: Gluten-Free, No Artificial Preservatives, Vegan

$3.69($0.46/ounce)

Golden Flake Sweet Heat BBQ Potato Chips - 7.5oz: Gluten-Free

$3.99($0.53/ounce)
4.6(149)
Loved for: unique flavors
SNAP EBT eligible

Fan Foods Star Wars Darth Vader Tortilla Chips - 9.25oz

$4.99
reg $6.99
Sale
4.7(295)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Herr's Salt & Vinegar Potato Chips: Gluten-Free

$3.59($0.46/ounce)
4.8(198)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Mission Strips White Corn Tortilla Chips - 18oz: Gluten-Free, Mild Spice

MadeGood Chocolate Chip Organic Granola Bites - 3.5oz: Vegan, Nut Free

Kettle Brand Potato Chips Jalapeno Kettle Chips Snack - 2oz

On The Border Cantina Thins Tortilla Chips – 9.125oz

Herr's Crips & Tasty Potato Chips - 8oz: Gluten-Free

$3.59($0.45/ounce)
4.9(134)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Quaker Apple Cinnamon Gluten Free Popped Rice Crisps - 7.04oz

$4.29
4.6(187)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Siete Sea Salt & Vinegar Cooked Potato Chips - 1.5oz

$1.79
4.8(97)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Zapp's New Orleans Kettle Style Spicy Cajun Crawtators Potato Chips - 8oz: Gluten-Free

$2.69($0.34/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.