Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

special k breakfast bar

227 results for “special k breakfast bar”

Carnation Breakfast Essentials Rich Milk Chocolate - 6ct / 1.5QT: Certified Gluten-Free, 10g Protein

Smash Foods Gluten Free Cashew Butter & Blueberry Jam Protein Bites - 8g Protein - 7.1oz/4pk

$9.49($1.34/ounce)

That's It. Strawberry Banana Mini Fruit Bars - 10ct/7oz: Certified Gluten-Free, No Added Sugar

$8.99($1.28/ounce)

Red's All Turkey Sausage Egg & Cheese Breakfast Burrito - 4oz/4ct

$7.89($0.49/ounce)

GoMacro Oatmeal Chocolate Chip MacroBar - 4ct/9.2oz

$8.99($0.98/ounce)
4.6(358)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

MadeGood Blueberry Snack Oat Cups - 6.15oz/5ct

Sponsored

Veggies Made Great Roasted Red Pepper & Gouda Frittata - 12oz: Gluten-Free

$5.99($0.50/ounce)

Smucker's Uncrustables Peanut Butter & Strawberry Jam Sandwich – 12g Protein 22.4oz/8ct

$9.89($0.44/ounce)

Special K Red Berries Granola - 11oz: Cholesterol Free, Whole Grain

Legendary Foods Gluten Free and Keto Friendly Protein Pastry - Cherry Crumble - 8oz/4ct

Carnation Breakfast Essentials High Protein Rich Milk Chocolate - 6ct / 1.5QT: Certified Gluten-Free, Non-Caffeinated

Olyra Dark Chocolate Crème Breakfast Biscuits - 5.3oz/4ct: Organic, Vegan

$4.99($0.94/ounce)
4.4(2318)
Loved for: nutritious snack
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.