Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

special k breakfast bar

227 results for “special k breakfast bar”

Kellogg's Special K Fruit and Yogurt Cereal - 17.9oz: Low Fat, Whole Grain

$5.29($0.30/ounce)
Select items on sale
Buy 2 for $7 breakfast cereal on select items

Kodiak Protein-Packed Frozen Cinnamon French Toast Sticks - 14.5oz

$5.79($0.40/ounce)
4.4(388)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Eggo K-Pop Golden Brown Sugar Cinnamon Waffles - 9.8oz/8ct

$2.99

Nature Valley Almond Butter Biscuits - 1.35/5ct

$3.69($0.55/ounce)
4.7(1873)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Nature's Bakery Raspberry Fig Bar MINIS - 20oz/20ct

$10.99($0.55/ounce)
4.6(198)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

TRUBAR 12g Plant Based Protein Bars - OHHH Cookie Dough - 5ct

KIND Breakfast Protein Bars Dark Chocolate Cocoa - 8g Protein - 21.2oz/24ct

$9.79($0.46/ounce)

Sponsored

MadeGood Mornings Blueberry Soft Baked Oat Bars - 5.3oz/5ct

$3.89($0.73/ounce)
4.5(530)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

KIND Breakfast Protein Bars Caramel Peanut - 8g Protein - 10.58oz/12ct

Rice Krispies Treats Homestyle Original Snack Bars - 11.6oz/10ct

Kellogg's Special K Pumpkin Spice Breakfast Cereal - 16.7oz: No Certified Synthetic Colors

$5.29($0.32/ounce)

Nature's Bakery Blueberry Fig Bar MINIS - 20oz/20ct

$10.99($0.55/ounce)
4.5(181)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Special K Vanilla and Almond Granola - 11oz: Cholesterol Free, Whole Grain

$4.79($0.44/ounce)

MUSH Cinnamon Swirl Refrigerated 15g Protein Bar - 2.3oz

$2.49($1.08/ounce)

Nature's Bakery Strawberry Fig Snack Bars - 12oz/6ct

Legendary Foods Gluten Free and Keto Friendly Protein Pastry - S'mores - 8oz/4ct

$9.00($1.13/ounce)
reg $9.99
Sale

TRUBAR 12g Plant Based Protein Bars - Daydreaming About Glazed Donuts - 5ct

$7.89($0.90/ounce)
4.5(378)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.