Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

spicy pork dumplings

200 results for “spicy pork dumplings”

Hormel Peppercorn Pork Tenderloin - 18.4oz

$8.99($0.49/ounce)

Dayleepride Frozen Vegetable Pork Gyoza - 20oz

$6.69($0.33/ounce)

SUMM! Thai Basil Chicken Spring Rolls - 12.35oz

$5.99
SUMM!New at target
4.6(57)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Hormel Herb Dry Seasoned Pork Loin Filet - 24oz

$8.99($0.37/ounce)

Redondo's Lisboa Portuguese Hot Sausage - 10oz: Pork

$4.69($0.47/ounce)
was $4.99
New lower price

Gyoza Potstickers with Beef - 7.6oz

$5.49($0.72/ounce)

Laoban Popcorn Chicken Soy Garlic - 10oz

$8.49
reg $9.29
Sale

Goya Frozen Ham Croquetes - 9.6oz

$5.59($0.58/ounce)

Goya Baked Beef Empanadas - 10oz

$8.29($0.83/ounce)

Fly By Jing Xtra Crunchy Sichuan Chili Crisp Vegan Extra Crunchy Hot Sauce - 6oz

$11.49($1.92/ounce)

Sponsored

Deep Indian Kitchen Butter Chicken Momo Dumplings - 7.8oz

HERDEZ Pastor Pork - 15oz

$8.79
4.3(203)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Redondo's Portuguese Hot Sausage - 12oz: Pork

$5.99($0.50/ounce)

May's Hawaiian Style Local Boy Sliced Pork - Frozen - 32oz

SPAM Hickory Smoke Lunch Meat - 12oz: Pork

$4.19($0.35/ounce)
was $4.69
New lower price

Stonefire Hot Honey Naan Flatbread - 8.8oz

$3.19
StonefireNew at target
5(1)
SNAP EBT eligible

Bachan's Hella Hot Japanese BBQ Sauce - 15.5oz

$8.49($0.55/ounce)
4.4(96)
Loved for: spicy flavor
SNAP EBT eligible

JFC Shumai Shrimp - 7.6oz

$6.69($0.88/ounce)
5(8)
SNAP EBT eligible

Goya Cuban Style Pork Tamales - 16oz/4ct

$4.99($0.31/ounce)

Uncured Bacon Wrapped Chicken Bites - 9.52oz - Good & Gather

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.