Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

tuna salad

248 results for “tuna salad”

StarKist Albacore White Tuna in Water Pouch - 6.4oz

$3.99($0.62/ounce)
was $4.29
New lower price

Hormel Real Bacon Bits - 6oz

$6.69($1.12/ounce)
4.6(610)
SNAP EBT eligible

Chicken of the Sea Solid White Albacore Tuna in Water - 12oz

C. Wirthy & Co. Teriyaki Hand-Seasoned Atlantic Salmon Fillets - - 10oz: No Artificial Flavors, Farm Raised

Kraft Thousand Island Salad Dressing - 16fl oz

$3.29($0.21/fluid ounce)
4.6(598)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Taylor Farms Caesar Chopped Salad Kit - 12oz

$8.99($0.87/ounce)

Small Chicken Caesar Salad - 5oz - Good & Gather™

$3.79($0.76/ounce)

Ken's Steak House Lite Northern Italian with Basil and Romano Salad Dressing - 16 fl oz: Gluten-Free

$3.49($0.22/fluid ounce)

Tessemae's Organic Classic Greek Dressing - 10 fl oz

$2.99
reg $4.99
Sale
4.8(34)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Tonnino Albacore Tuna Fillets Herbs de Provence - 6.3oz

Sponsored

Macaroni Salad - 1lb - Market Pantry™

$3.69($0.23/ounce)
Market PantryOnly at target
4.1(304)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Primal Kitchen Italian Vinaigrette with Avocado Oil - 8fl oz

$5.49($0.69/fluid ounce)
4.4(865)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Kraft Classic Catalina Salad Dressing 16fl oz

$3.29($0.21/fluid ounce)

Classic Potato Salad - Market Pantry™

$3.69 - $6.39
Market PantryOnly at target
4.2(574)
Loved for: homemade taste
SNAP EBT eligible

French's Original Crispy Fried Onions -  2.8oz

$2.99($1.07/ounce)

Chicken Caesar Salad with Romano Caesar Dressing - 11oz - Good & Gather™

$6.49($0.59/ounce)

Taylor Farms Chef Salad with Chicken and Ham - 6.7oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.