vegan mac and cheeae
$8.52($0.47/ounce)
Value Bundle
$8.97 when purchased separately
$1.59($0.14/ounce)
$1.29
SNAP EBT eligible
$3.79($0.63/ounce)
SNAP EBT eligible
$2.69($0.19/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$4.99($0.61/ounce)
$1.39($0.25/ounce)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible
$6.64($0.42/ounce)
Value Bundle
$6.98 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$6.99
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible
$4.19($0.58/ounce)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
Sponsored
$2.69
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$3.49($0.25/ounce)
reg $3.69
Sale
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$3.99($0.73/ounce)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible
$4.49
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
Sponsored