Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

whole roast chicken

483 results for “whole roast chicken”

Kevin's Cilantro Lime Chicken - 16oz

$10.49($0.66/ounce)
4(1379)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Perdue Lightly Breaded Chicken Breast Chunks - Frozen - 22oz

$8.99($0.41/ounce)
4.4(307)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Just Bare Original Roasted Bite - 19.2oz

$10.99
Just BareNew at target
4.7(314)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Perdue Bone-In Chicken Thighs - 1.9-2.42lbs - price per lb

$4.82 max price($1.99/lb)
Final price will be based on weight.

Fully Cooked Chicken Nuggets - Frozen - 48oz - Good & Gather™

$9.79($0.20/ounce)
4.3(103)
Loved for: air fryer friendly
SNAP EBT eligible

Premium White Chunk Chicken in Water - 40oz/4ct - Good & Gather™

$9.49($0.24/ounce)

No Antibiotics Ever Air Chilled  Whole Chicken - 3.50-5.0lbs - price per lb - Good & Gather™

$14.95 max price($2.99/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson Blackened Flavored Chicken Breast Strips - - 20oz

$8.99($0.45/ounce)
4.6(753)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Custom Made Meals Hibachi Night Diced Chicken Breast - 20oz

Fresh No Antibiotics Ever Air Chilled Boneless & Skinless Chicken Breast - 1.25-2.8 lb - price per lb - Good & Gather™

$16.21 max price($5.79/lb)
Final price will be based on weight.

Sponsored

Better Than Bouillon Roasted Chicken Soup Base - 8oz: Gluten-Free

$5.19($0.65/ounce)

Perdue Air Fryer Roasted Chicken Wings - Frozen - 22oz

$9.99($0.45/ounce)
4.2(240)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Buffalo-Style Chicken Wings - Frozen - 28oz - Good & Gather™

$11.99($0.43/ounce)

Andouille Chicken Sausage - 12oz - Good & Gather

$4.99($0.42/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(1152)
SNAP EBT eligible

Fresh No Antibiotics Ever Bone-In Chicken Thighs - 1.4-2.2lbs - price per lb - Good & Gather™

$6.14 max price($2.79/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson All Boneless & Skinless Chicken Thighs - 1.26-2.938 lbs - price per lb

$14.47 max price($4.99/lb)
Final price will be based on weight.

Perdue Chicken Breast Tenderloins Antibiotic Free - 0.8-1.4lbs - price per lb

$5.66 max price($5.29/lb)
Final price will be based on weight.

Cavattappi Pesto Pasta with Chicken - 15.8oz - Good & Gather™

$8.99($0.57/ounce)

No Antibiotics Ever Air Chilled Chicken Thighs - 1.25-2.50lbs- price per lb - Good & Gather™

$14.98 max price($5.99/lb)
Final price will be based on weight.

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.