Return-to-School
268 results
$2.69($0.11/ounce)
Buy 2 for $5 select Mott's applesauce cups
$5.99($0.44/ounce)
reg $7.29
Sale
$4.99($0.67/ounce)
Buy 1, get 1 50% off select Annie's snacks
$9.99($1.30/ounce)
Buy 1, get 1 50% off select Annie's snacks
$4.89($0.15/ounce)
$2.99($0.62/ounce)
Buy 2 for $5 on select fruit snacks
$4.39($1.13/ounce)
Buy 1, get 1 50% off select Annie's snacks
$5.79($0.29/ounce)
Select items on sale
$5.29($0.29/ounce)
Select items on sale
$5.29($0.22/ounce)
Select items on sale
$3.99($0.25/ounce)
Buy 2 for $5 Go-GURT protein strawberry yogurt
$8.49($0.79/ounce)
$6.99($0.18/ounce)
reg $7.49
Sale
$7.99($0.56/ounce)
Trending Return-to-School
- $1.59($0.27/ounce)Buy 1, get 1 50% off select Annie's mac & cheese dishes4.6 out of 5 stars with 1873 ratings
- $3.29($0.37/ounce)Buy 2 for $5 select Nature Valley granola bars & biscuit4.6 out of 5 stars with 4964 ratings
- $4.29($0.66/ounce)Buy 2 for $7 on select Nature Valley snack bars4.7 out of 5 stars with 1337 ratings
- $2.99($0.50/ounce)Buy 1, get 1 50% off select Annie's mac & cheese dishes4.5 out of 5 stars with 335 ratings
- $2.99($0.50/ounce)Buy 1, get 1 50% off select Annie's mac & cheese dishes4.5 out of 5 stars with 342 ratings
- $3.29($0.46/ounce)Buy 2 for $5 select Nature Valley granola bars & biscuit4.8 out of 5 stars with 1864 ratings
- $3.29($0.49/ounce)Buy 2 for $5 select Nature Valley granola bars & biscuit4.7 out of 5 stars with 1716 ratings
- $1.59($0.27/ounce)Buy 1, get 1 50% off select Annie's mac & cheese dishes4.4 out of 5 stars with 201 ratings
- $5.99 - $10.49Buy 1, get 1 50% off select Annie's mac & cheese dishes4.4 out of 5 stars with 704 ratings