Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

alfredo pasta

348 results for “alfredo pasta”

Goodles Alfredo Heights Twirly Noodles - 5.25oz

$2.99
GoodlesNew at target
4.7(131)
SNAP EBT eligible

Knorr Pasta Sides Chicken Flavor - 4.3oz: No Added MSG, No Artificial Flavors, No Preservatives

$1.39($0.32/ounce)

Cheese Tortellini - 20oz - Good & Gather™

$7.49($0.37/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(643)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Nongshim Toomba Pillow pack - 4.83oz

$2.49
NongshimNew at target
5(1)
SNAP EBT eligible

Barilla Fettuccine Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)

Rana Chicken Alfredo Lasagna - 40oz

$14.99

Riff Creamy Parmesan Cavatappi - 6.3oz

$6.99
RiffNew at target
4.8(17)
SNAP EBT eligible

Barilla Penne Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)
4.8(1514)
SNAP EBT eligible

Rao's Homemade Spaghetti Pasta -  16oz

Stouffer's Rigatoni Pasta with Chicken & Pesto Meal - 8.875oz: High Protein

$3.59($0.43/ounce)

Rana Spinach & Ricotta Ravioli - 10oz: All, No Preservatives

$5.69($0.57/ounce)
4.6(894)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Hamburger Helper Cheeseburger Macaroni Pasta Meal Kit - 6.6oz

$1.69($0.26/ounce)
was $1.89
New lower price

Sponsored

Frozen Cheese Tortellini Pasta - 19oz - Market Pantry™

Manischewitz Wide Egg Noodles - 12oz

$2.99($0.25/ounce)

Rana 5 Cheese Tortellini - 20oz

$8.49($0.42/ounce)
4.7(1057)
SNAP EBT eligible

Goodles Cheddar Weather Twirly Noodles - 5.25oz

$2.99
GoodlesNew at target
4.6(142)
SNAP EBT eligible

Pasta Roni Angel Hair Pasta with Herbs - 4.8oz

$1.49($0.31/ounce)
was $1.69
New lower price

Rao's Homemade Penne Rigate Pasta -  16oz

$3.19
4.8(316)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Goodles Twist My Parm Cup Pasta - 2.2oz

$1.99
GoodlesNew at target
SNAP EBT eligible

Tri-color Rotini - 12oz - Good & Gather™

$1.29($0.11/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(1306)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Goodles Hot Shot Jackpot Twirly Noodles - 5.25oz

$3.19
GoodlesNew at target
4.6(130)
SNAP EBT eligible

Spaghetti - Good & Gather™

$1.29 - $1.99
Good & GatherOnly at target
4.7(3074)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Barilla Spaghetti Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)
4.8(1512)
SNAP EBT eligible

Rigatoni - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(1480)
Loved for: great value
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.