Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

carb no snack

1,000+ results for “carb no snack”

Plantain Chips Sweet - 6oz - Good & Gather™

$3.99($0.67/ounce)
Good & GatherOnly at target
4(490)
Loved for: crunchiness
SNAP EBT eligible

Quest Nutrition Tortilla Chips - Salsa Verde - 8ct

$19.99
4.5(325)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Mission Triangles White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, Mild

$2.99($0.27/ounce)

Quest Nutrition Protein Chips - Sour Cream & Onion - 8ct

$21.49
4.6(1044)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Quaker Apple Cinnamon Gluten Free Popped Rice Crisps - 7.04oz

$4.29
4.6(187)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Quest Nutrition Protein Chips - Buffalo Ranch - 1.1oz

$2.79($2.54/ounce)

Quest Nutrition Protein Chips - Cheddar & Sour Cream - 1.1oz

Quest Nutrition Pizza Tortilla Protein Chips - 1.1oz

Pretzel Slims - 8oz - Good & Gather™

$2.59
4.4(285)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Quest Nutrition Tortilla Style Protein Chips - Buffalo Ranch - 1.1oz/8ct

$19.99($2.22/ounce)

Mission Strips White Corn Tortilla Chips - 18oz: Gluten-Free, Mild Spice

Elote Tortilla Chips - 10oz - Good & Gather™

Buffalo Ranch Tortilla Chips - 10oz - Good & Gather™

$3.00
4.4(46)
Loved for: flavorful profile
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Birthday Cake Drizzled Mini Rice Cake - 4oz: Gluten-Free, Vegan

$3.79($0.95/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.