Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chili crisp

210 results for “chili crisp”

Rotel Original Diced Tomatoes and Green Chilies

$1.59 - $5.99
4.6(3257)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Chili Crisp Beef Sirloin Strips – 16oz - Good & Gather™

$12.99($0.81/ounce)

Nate's Honey Hot Honey with Chili Pepper - 8oz

$4.89($0.61/ounce)

Kinder's Cowboy Butter Seasoning - 6.4oz: Black Pepper

$5.69
4.6(110)
Loved for: great flavoring
SNAP EBT eligible

McCormick Grill Mates Montreal Chicken Seasoning - 2.75 oz

Bitchin' Sauce Chipotle Almond Dip - 8oz

$5.99($0.75/ounce)

Gimme K-Crisps Chili Crisp Seaweed Topping - 1.41oz

$4.49
GimmeNew at target
4.7(69)
SNAP EBT eligible

Cumin & Chipotle Pinto Beans Microwavable Pouch - 10oz - Good & Gather™

$2.69($0.27/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(91)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Siete Al Pastor Seasoning - 1oz: Garlic, Sea Salt

$2.59($2.59/ounce)

Sponsored

El Yucateco Extra Hot Chile Habanero Sauce - 4oz

$2.79($0.70/fluid ounce)
4.9(86)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Bush's Gluten Free Bourbon and Brown Sugar Grillin' Beans - 22oz

Taste Flavor Co Southwest Ranch - 9oz

$6.59

Tropical Cheese Queso Blanco De Freir Cheese - 10oz

$4.89($0.41/ounce)

Don Lee Farms Snack Size Gluten Free Beef Birria Tacos - 8ct/8.96oz

Cholula Chipotle Cremosa Sauce - 8oz: Medium Spice Level

$3.89($0.49/ounce)

Melinda's Sriracha Hot Chili Sauce - 12 fl oz: Medium Spice Level

Hormel Gluten Free Chili with Beans - 25oz: USDA QMP Seal, Beef

$3.99($0.16/ounce)
4.3(1266)
Loved for: versatile meal option
SNAP EBT eligible

A Dozen Cousins White Bean Chile Verde - 10oz

MOMOFUKU Sweet & Spicy Sauce - 12.7oz

$7.99
MOMOFUKUNew at target
SNAP EBT eligible

EZ Bombs Tinga Bomb Seasoning - 2.5oz

$8.49($3.40/ounce)
4.8(33)
Loved for: flavorful seasoning
SNAP EBT eligible

Hatch Gluten Free Mild Red Enchilada Sauce 15oz: Organic, Vegan

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.