Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chip hot variety

1,000+ results for “chip hot variety”

Ruffles Cheddar And Sour Cream Potato Chips - 8oz

$4.29($0.54/ounce)
4.7(2315)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Organic White Corn Tortilla Chips - 12oz - Good & Gather: Organic Certified

$4.79($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(4803)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Lay's Classic Party Size Potato Chips - 13oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

$5.19($0.40/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal

Mission Strips White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors, No Preservatives

Snyder's of Hanover Pretzels Mini Pretzels Family Size - 16oz

Stacy's Simply Naked Pita Chips

$7.99
4.6(1402)
Loved for: great with dips
SNAP EBT eligible

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 10oz: Gluten-Free

$7.39($0.74/ounce)

Sponsored

Pretzel Sticks - 16oz - Good & Gather™

$2.59
4.5(549)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Mini Pretzel Twists - 25oz - Market Pantry: Low Fat

$4.69($0.19/ounce)
Market PantryOnly at target
4.6(2396)
Loved for: large container
SNAP EBT eligible

Peanut Butter Filled Pretzels - 44oz - Market Pantry

$11.59($0.26/ounce)
Market PantryOnly at target
4.6(2046)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Snyder's of Hanover Pretzel Sticks

$3.89
4.7(1791)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Lay's Wavy Original Party Size Potato Chips - 13oz: Certified Gluten-Free, No Preservatives

Auntie Anne's Classic Soft Pretzels - 13.4oz/5ct

$5.49($0.41/ounce)

Drizzilicious Rice Cake S'mores - 0.74oz

$0.99
4.6(202)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Lay's Lightly Salted Classic Potato Chips - 7.75oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Quaker White Cheddar Gluten Free Large Rice Cakes - 5.5oz: Whole Grain

SuperPretzel Baked Soft Pretzels - 6ct/13oz

$3.99($0.31/ounce)
4.4(1127)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.